Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
ISTANBUL deluxe - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > ISTANBUL deluxe

ISTANBUL deluxe Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj ISTANBUL deluxe adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

ISTANBUL deluxe Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

ISTANBUL deluxe

Şehir Yaşam Dergisi

ISTANBUL deluxe, merkezi İspanya'da bulunan uluslararası dergi grubu "Le CITY deluxe"ün Türkiye edisyonudur. Le CITY deluxe, İstanbul başta olmak üzere, Barcelona, Madrid, Delhi ve Miami versiyonları ile birlikte dünyanın en popüler 20'den fazla şehrinde de webportal ve iPad/iPhone uygulamalarıyla farklı ve keyifli bir okuma zevki sunan Lüks Şehir dergisidir.

İstanbul, kültürü, onlarca medeniyete ev sahipliği yapması ve eşsiz görünümüyle onu gören herkesin zihninde ve kalbinde yer etmiş bir şehir. ISTANBUL deluxe, bu görkemli şehrin çeşitli olanaklarını, tarihi-güncel dosyalarını, değişen ve gelişen vitrinini gözler önüne seriyor. İstanbul bir "mega kent" olarak içinde bir çok farklı İstanbul barındırıyor. ISTANBUL deluxe de yerli ve yabancı okurlarına şehrin seçkin fırsatlarını, kültür-sanat, moda, yeme-içme, eğlence ve alışveriş gibi konularda doyurucu içerikler sunuyor.

Eşsiz bir kent olan İstanbul'un vitrini olmayı hedefleyen dergimiz, teknolojik olarak yeni medyanın tüm olanaklarıyla okuruna ulaşmakta. iPad, iPhone ve Android uygulamalarıyla şehrin içindeyken sizlere başka bir şehir görme, keşfetme ve dokunma fırsatı tanıyor. Dijital ortamdaki uygulamamız sayesinde gözleriniz İstanbul'u seyrederken, parmaklarınız da İstanbul'u keşfedecek.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : İlkbahar 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

ISTANBUL deluxe Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017