Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Kapı Magazin - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Kapı Magazin

Kapı Magazin Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Kapı Magazin adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Kapı Magazin Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Kapı Magazin

Sektörel Dergisi

Ahşap, Çelik, Otomatik, Endüstriyel Kapı ve Yan Sanayi İnşaat sektörünün ana tedarikçileri arasında yer almaktadır. Sektörün bir yayın organının olmayışı gelişmelerin duyrulamamasına neden oluyordu. Biz de pek çok firmayla inovasyon içeren sinerjiler üretebilmek için bir platform inşaa etme kararı aldık. Bu platformun yetkin bir ekiple üretilen markasına Kapı Magazin ismini verdik.

Kapı Magazin fikrinin çıkış mantığı sektörel bilgilendirme ve yeni teknoloji çözümlerini kullanarak pazarda farkındalığı artırma çabasıdır. Bu çaba ekibimizin hummalı bir hazırlık dönemi yaşamasını zorunlu hale getirdi. Bu süreç içinde Ahşap, Çelik, Otomatik, Endüstriyel kapı ve yan sanayi başlığı altında görebileceğimiz tüm işletme ve markaların ortak akıl hareketiyle desteklerinin alındığı projemizde sizlerinde katkılarını bekliyor olacağız.

Kapı Magazin Yılda Kaç Kez Çıkıyor:
Kapı Magazin 3 ayda bir olmak üzere yılda 4 kez yayınlanmakta sektörel ve okuyucusuyla buluşmaktadır.

Dağıtım Şekli:
Üç ayda bir sektörün nabzını tutacak olan bu yayın adrese teslim kargo hizmeti ile ücreti firmamızdan karşılanarak dağıtılmaktadır.

Kimlere Ulaşıyor:
Öncelikle Kapı üreticilerine, Toplu konut üreten Mütahit Firmalara, sektörde yer alan irili ufaklı tedarikçilere, Yapı inşaat sektörünün aktörlerine, İlgili Kamu Kurum ve Kuruluşlarına ve Sivil Toplum kuruluşlarına gönderilmektedir.

Reklam Verenlere Ne Sunuyoruz:
-Her sayısı 5.000 adet basılan Kapı Magazin Dergisi sektörün neredeyse tamamına ulaşabilme imkanı
-Sektörü ilgilendiren tüm yapı ve kapı fuarlarında yer almayı buralardan veri toplamayı reklam verenlerle bu verileri paylaşmayı
-İnternet sitesi üzerinden hem fuar alanından hemde sahadan röportajlarla bilgi akışını diri tutmayı
-Sektörün AR-GE sini takip etmeyi görev edinerek, yeniliklerden okuyucularını haberdar etmesi nedeniyle vazgeçilmez bir iletişim kaynağı olmayı sunuyoruz.

  • Arşiv Sayısı : 8
  • Son Sayı : Haziran-Ağustos 2015
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Kapı Magazin Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017