Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Kariyer.net - İnsan Kaynakları Dergisi
Ana Sayfa > Kariyer.net

Kariyer.net Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Kariyer.net adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Kariyer.net Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Kariyer.net

İnsan Kaynakları Dergisi

2003’ten 2017’ye Kariyer Dergi

Tam 67 sayı önce içerisine dahil olduğum Kariyer Dergi bu ay basılı mecralardaki yolculuğunu tamamlıyor ve son sayısıyla sizinle buluşuyor. 14 yıldır büyük bir emekle, pek çok insanın katkılarıyla hazırlanan dergi yıllar boyunca İnsan Kaynakları alanındaki farklı bakış açılarını okuyucularıyla buluşturmayı ve bir kurum dergisi olma algısının ilerisine geçerek, iş dünyasında herkesin okuyacağı bir yayın olmayı amaçladı.

2011 yılının Ağustos ayında derginin editörü olarak göreve başladığımda İnsan Kaynakları dünyasının bu denli geniş, farklı disiplinleri içerisinde barındıran bir yapısı olduğu konusunda doğrusu çok da bilgi sahibi değildim. Yıllar içinde her ay farklı bir dosya konusunun ve röportajların peşinde koştukça daha çok İnsan Kaynakları sürecini öğrenme ve bununla birlikte de İK'nın iş hayatının içerisindeki yerini gözlemleme fırsatım oldu.

Aynı şekilde Türkiye’de bu konudaki kaynak eksikliği de yine dergiyi yayına hazırladığımız dönemde en çok karşılaştığımız durumlardan birisiydi. Kariyer Dergi işte bu nedenle de yayınlandığı süre boyunca her zaman birçok yeni yaklaşım için kaynak olmaya, uzmanları aracılığıyla konuyu incelemeye çalıştı. Umuyorum ki; dergimizi okuduğunuz süre boyunca bu anlamda faydalı bir kaynak olarak görebilmişsinizdir.

Dergi yayın hayatına son verirken biz sizin için içeriklerimizi hazırlamaya ara vermiyoruz. Kariyer.net gibi online dünyanın öncü bir markası olarak yenilenen bloglarımızla sizinle buluşmaya devam ediyoruz. Adaylar için hazırladığımız Kariyer Rehberi ve işverenler için hazırladığımız İK BLOG yine hem renkli hem de güncel içerikleriyle sizinle olmaya devam edecek.

Son sözümü ise bu süre içerisinde dergide emeği olanlar için söylemek isterim. Başta yayın yönetmenliği görevini devraldığım Pınar Nogay olmak üzere geçmişte Kariyer Dergi’de emeği olanlara, 13 yıllık tasarımcımız Halil Öz ve yine 14 yıllık fotoğrafçımız Uğur Bektaş’a, ardından uzun yıllar boyunca dergiye destek olan başta Yusuf Azoz olmak üzere tüm yöneticilerimize, her ay zaman ayırarak bizimle olan yazarlarımız Mehmet Erkan, Bengi Semerci, Daniş Navaro, Murat Yeşildere’ye ve elbette her ay büyük bir emek harcayan dergimizin editörleri Çiğdem Çalık ve Mehlika Akgün Aliçavuşoğlu’na teşekkür ederim.

Bloglarımızda da bizi yalnız bırakmayacağınızı umuyor ve yeniden görüşmek üzere diyorum.

Sevgiyle kalın,

Yeşim Sarıer Aksu

  • Arşiv Sayısı : 83
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Kariyer.net Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017