Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Keyif Dergisi - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Keyif Dergisi

Keyif Dergisi Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Keyif Dergisi adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Keyif Dergisi Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Keyif Dergisi

Şehir Yaşam Dergisi

İstanbul Tuzla’nın ilk ve en prestijli Aktüel Kültür-Sanat ve Yaşam dergisi KEYİF, 2012 yılından bu yana yayın hayatına devam ediyor. Geride bıraktığı 16 sayıda Hande Yener, Burcu Güneş, Volkan Konak, Ferhat Göçer, Emre Aydın, Funda Arar, Murat Dalkılıç, Demet Akalın, Berkay ve Halit Akçatepe gibi birçok ünlü isimle röportaj yapan KEYİF, ulusal çizgide yayın yapan az sayıda yerel dergiden bir tanesidir.
İçeriğinde şehir tanıtımları, biyografiler, sağlık ve yaşam sayfaları, moda, teknoloji, astroloji, haber ve en ilginç araştırmalara yer veren KEYİF, okuyucusuyla ücretsiz buluşuyor. Okuyucularına daha iyi bir yayın sunabilmek için kendini sürekli yenileyen KEYİF artık dijimecmua.com aracılığıyla sanal platformlarda da yerini aldı. Tuzla’dan çıktığı yolda çevre ilçelere de hizmet vermeye başlayan KEYİF, Anadolu yakası sakinlerinin yaşamına ayna tutmaya devam edecek.
İstanbul Tuzla’da hizmet veren LACİVERT MEDYA VE İNTERNET HİZMETLERİ tarafından yayınlanan KEYİF Dergisi aynı zamanda Türkiye’nin ilk yerel mekan ödüllerini düzenleyerek önemli bir organizasyonun altına da imzasını atıyor. Yayınlandığı bölgenin 21 kategoride halk oylamasıyla belirlenen en iyi işletmelerine ödül dağıtan KEYİF dergisi, KEYİF ÖDÜLLERİ organizasyonuyla ulusal basını, ünlü sanatçıları ve başarılı işletme sahiplerini her yıl bir araya getiriyor. Mc Donald’s, Big Yellow Taxi Benzin, İş Bankası, Meraklı Köfte, Kahve Deryası, Özsüt gibi prestijli birçok işletmenin vitrininde KEYİF ÖDÜLLERİ yer alıyor.

  • Arşiv Sayısı : 4
  • Son Sayı : Temmuz 2014
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Keyif Dergisi Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017