Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Kocaelispor - Spor Dergisi
Ana Sayfa > Kocaelispor

Kocaelispor Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Kocaelispor adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Kocaelispor Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Kocaelispor

Spor Dergisi

Kocaelispor Resmi Dergisi

Kocaelispor Kulübü, Kurumsallaşma süreci adı altında 2008 Ağustos ayı içinde, aylık yayınlanacak şekilde Kocaelispor Dergisi’ni piyasaya çıkarttı. Kocaelispor’un dününü, bugününü ve yarınını tanıtacağı Kocaelispor Dergisi tasarlandı. Dergi, Kocaelispor Kulübü tarafından A PLUS Reklam, Tanıtım ve Organizasyon Şirketi’ne yaptırılmakta. Derginin tüm sorumluluğunu Can Vatansever üstlenirken, sayfa tasarımlarını Emre Yıldız yapıyor.

Kocaelispor Dergisi okuyucuları her sayıda klübün dünü ve bugünü ile ilgili güzel fotoğraflar bulabilecekler.
Kocaelispor’un yarınları olan alt yapı, Süper Genç ve Paf takımlarından haber ve fotoğraflarda derginin ilk 3 sayısında yer buluyor ve bulacakalar.

Başkan ve yönetim kurulu üyelerinin, teknik direktörlerin ve futbolcuların birbirinden güzel röportajlarının yer aldığı sayfalar, yeşil-siyahlı taraftarlarca ilgiyle okunmakta… Her sayısında Kocaeli kentinin turizme uzanan beldelerinin de tanıtıldığı dergi, aynı zamanda kent turizmine önemli ölçüde katkı sağlayacak gibi görünüyor.
Kocaelispor Dergisi’nin hiç kuşku yok ki en çok beğenilen sayfaları, 0-6 yaş grubu olan minik Kocaelispor’lu taraftarların tanıtıldığı sayfalar.

Kocaelispor’lu bayan taraftarların maçlarda çekilen fotoğraflarının yayınlandığı sayfalarda ilgi görmekte… Dergi tüm Yay-Sat bayisi olan gazete ve dergi satıcılarında 4 liradan satılmakta. Ayrıca Dergi abonelik yöntemi ile dünyanın ve yurdun her yerine gönderiliyor.

  • Arşiv Sayısı : 3
  • Son Sayı : 2008/3
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Kocaelispor Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017