Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Lcvert Katalog 2010 - Tekstil Moda Kataloğu
Ana Sayfa > Lcvert Katalog 2010

Lcvert Katalog 2010 Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Lcvert Katalog 2010 adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Lcvert Katalog 2010 Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Lcvert Katalog 2010

Tekstil Moda Kataloğu

LCVERT'in temel prinsipleri hizmet,güven ve şartlar ne olursa olsun kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyerek, piyasada markanın ve bu markayı tercih eden tüketicilerin alışveriş dışında da markayla bağını kurmaktır.

LCVERT, ürettiği ürünlerde Altınyıldız gibi üstün bir kumaş kalitesini seçmiş ve büyük bir özenle bu kumaşları işleyerek kaliteye verdiği önemin büyüklüğünü göstermiştir.

LCVERT'in en nihai hedefi, tüketicilerin beklentilerini göz önünde bulundurarak faaliyet gösterdiği alanda en doğru kumaşları seçmek, onları en doğru şekilde işlemek ve en kaliteli hizmeti sunarak Türkiye'de önemli bir boşluğu doldurmaktır. LCVERT bu düşünceyle alanında tüketicileri tarafından aranan bir marka olmayı hedeflemektedir.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2010
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Yıllık

Lcvert Katalog 2010 Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017