Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Level - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > Level

Level Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Level adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Level Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Level

Teknoloji Bilişim Dergisi

İki Taraf
Bu ayı diğer aylardan farklı kılan bir durum vardı.

Şöyle ki daha ay başlamadan, diğer ayın kapağı hakkında az çok fikrimiz oluyor ve genelde de ne düşündüysek, onu kapakta uyguluyoruz. LEVEL’ın Mart kapağı da neredeyse kesin gibiydi. Hem daha önce hiç o oyunu kapağa taşımamıştık, hem de oyundan çok umutluyduk; iyi olacağından emin gibiydik.

Ne var ki dergide oyunu oynayan kimsenin olumlu eleştiri yapmamasından ötürü For Honor’ın kapakta yer almasının anlamlı olmayacağına karar verdik. Bu şok dalgasıyla birlikte de anında aklımıza diğer alternatif geldi: Horizon Zero Dawn.

Kürşat’ın detaylı bir şekilde incelediği ve çok beğendiği Horizon Zero Dawn’u tüm PS4 sahiplerine bir de buradan tavsiye edelim. Sony’ye de bize yolladığı basın versiyonundan ötürü teşekkür ediyoruz elbette. Tabii derginin tek konusu Horizon değil; For Honor’ı da inceledik, neden kendisine mesafeli olduğumuzu da uzun uzun anlattık.

Yenilediğimiz ilk bakış bölümümüzde de merakla beklenen Ghost Recon: Wildlands ve küçük ama büyük oyunlara taş çıkartan Little Nightmares yer alıyor.

Emre’nin şahane tasarımıyla yenilenen Mavra Board’u da es geçmeyin elbette.

Kendisinden dergiye adım attığında bahsedememiştik doğru düzgün ama bir süredir bizimle birlikte olan Meriç “Çabla” Bozkurt, anne olacağından mütevellit bir süre buralarda olmayacak. (Bu arada niye “Çabla”. Şöyle ki Meriç’in müritleri ona yıllarca Meriçabla, Meriçabla dedi dedi ve oradaki “ç” fazla çınlayarak “Çabla, çabla” diye duyulmaya başlandı.)

Türkiye’deki oyun kültürüne değindiğimiz ve eleştiriler sıraladığımız bir dosya konusuyla da taçlandırılmış LEVEL’ınızı keyifle okumanız dileğiyle, gelecek aya görüşmek üzere diyorum. Bahar da geldi, kimse keyfimizi bozamaz!

Not: FRPNET’in sevilen kalemi Özay Şen de bu aydan itibaren bizimle birlikte. Kendisine hoş geldin diyoruz.

Tuna Şentuna

  • Arşiv Sayısı : 63
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Level Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017