Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Level - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > Level

Level Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Level adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Level Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Level

Teknoloji Bilişim Dergisi

Yaz Rehaveti

Yaz aylarının şöyle bir özelliği var: Bu aylarda pek az “büyük” oyun çıktığı için başka fırsatları değerlendirme şansımız oluyor. Bağımsız yapımlar imdadımıza koşarken, zaman ayıramadığımız ve hesabımızda yüklü bir şekilde bizi bekleyen diğer oyunları deneme şansı elde ediyoruz. Biz de bu bağlamda baktık, geçtiğimiz aylarda yer sıkışıklığından ötürü dergiye alamadığımız kaliteli oyunları küçük bir “inceleme dosya konusu” haline getirdik. “Geçen ayların cevherleri” sizi inceleme sayfalarında bekliyor…

Kapak konumuz ise videolarını izledikçe iştahımızı kabartan Shadow of War. Eğer Shadow of Mordor’u kaçırdıysanız Shadow of War size ilaç gibi gelecek. Shadow of Mordor’u özleyenler için de aynı durum söz konusu.

Dosya konularımızda eleştiri yüklü “Bir Daha Çal Sam”, oyunlardaki tekrar konusuna değinirken “Distopya ve Oyunlar”, büyük bir yıkımla karşılaşan dünyada geçen karanlık ve umutsuzlukla dolu oyunların bir derlemesi. Her iki konuyu da çok severek işledik, umarım siz de beğenirsiniz.

Bu arada iki bölümümüz dergiye veda ediyor. Bunlardan bir tanesi Enes’in her ay kaleme aldığı CS:GO bölümü. Şu vakte kadar yine iyi içerik çıkarttı Enes, ellerine sağlık diyorum. Bir diğer veda eden bölüm de HS Türkiye’nin hazırladığı Hearthstone kısmı. Onlara da teşekkürlerimizi iletiyoruz. Hearthstone ile ilgili gelişmeleri yine ara ara dergide işleyeceğimizden kuşkunuz olmasın.

Herkese keyifli bir Ağustos ayı diliyor, ben de soluğu deniz kıyısı beldelerinde almak üzere şimdi buradan ayrılıyorum. Adios!

Not: Bodrum’da meydana gelen depremi yaşayan herkese geçmiş olsun. Neyse ki ucuz atlatıldı.

Tuna Şentuna

  • Arşiv Sayısı : 68
  • Son Sayı : Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Level Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017