Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Lichtgitter Izgara - Yapı İnşaat Kataloğu
Ana Sayfa > Lichtgitter Izgara

Lichtgitter Izgara Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Lichtgitter Izgara adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Lichtgitter Izgara Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Lichtgitter Izgara

Yapı İnşaat Kataloğu

Lichtgitter GmbH 1929 yılında çelik ızgara üretimi alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Başlangıçta, üretim petek gözenekli kaynaklı ızgaralar üzerineyken 1956 yılında kare gözenekli geçme ızgaraların üretimine de başlandı. 1960-61 de kare ve dörtgen gözenekli baskılı ızgaralar da üretim programına katıldı. Bunu 1966 da baskılı kaynaklı ızgaraların üretimi izledi. Bu dönemde kaynaklı ızgaralar ve kare gözenekli geçme ızgaraların üretimine son verildi. 1986 da Sulz a.N de üretilen delikli metal plakalar ile üretim hattı genişletildi. Lichtgitter GmbH günümüzde yalnızca çelik, paslanmaz çelik ve aluminyum ızgaralar değil, ayrıca GRP ızgaralarda üretmektedir.

Lichtgitter Izgara Sanayi ve Ticaret A.Ş., Lichtgitter GmbH ortaklığı olarak 2002 yılında Ankara'da faaliyete geçmiştir.

Lichtgitter Izgara Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurulduğu günden beri Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen firmaları ile birçok projede başarıyla çalışmıştır. 2009 yılında faaliyete alınan imalat hattı ile baskılı kaynaklı metal ızgara imalatına Türkiye'de başlanmıştır.

Lichtgitter bütün enerjisini ızgara alanında üretim ve uygulama teknikleriyle ilgili yeni çözümler geliştirmeye adamıştır. Süreklilik ve gelişim, öngörü ve sorumluluk gerektirir. Lichtgitter çalışanları bu talepleri karşılama zorunluluğunun bilincindedirler.

  • Arşiv Sayısı : 4
  • Son Sayı : Baskılı Kaynaklı Izgaralar
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Lichtgitter Izgara Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017