Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Look Magazin - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Look Magazin

Look Magazin Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Look Magazin adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Look Magazin Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Look Magazin

Şehir Yaşam Dergisi

Yenilenmek Güzeldir…

Karıncaların son işlerini yetiştirmeye çalıştığı, göçmen kuşların gökyüzüne bakmamızı sağladığı, deniz kenarındaki coğrafyaların ıssızlaştığı Eylül ayına girdik. Ağaçların renk değiştirdiği, bizim de işlerimize geri döndüğümüz bu yeni mevsimin sizlere Eylül ayında yazılmış Nazım Hikmet dizeleri gibi umutla gelmesini diliyoruz: ‘En güzel deniz, henüz gidilmemiş olandır. En güzel çocuk henüz büyümedi. En güzel günlerimiz, henüz yaşamadıklarımız…’

Look Magazin olarak bizlerde boş durmadık ve sonbahara yepyeni bir giriş yaptık. Malum artık Bursa’nın magazin dergileri sayılı… Eee bizim de bir fark yaratmamız lazım dedik ve değişme yoluna girdik. Bu değişimde neler mi yaptık; kapağımızı canlandırdık, biraz baş dönmesi yaratarak Men Look’u arka kapağa taşıdık. Magazini hak ettiği gibi yapmak adına biraz sivrildilk ama inciltmeden yapmaya özen gösterdik, çünkü dergimize konuk olanlar ve okuyucalarımız bizim için değerli… Magazin kelimesini lugatımızdan çıkardık çünkü biz cemiyet ve aktüel dergisiyiz, bir İstanbul magazinini malasef Bursa’da gerçekleştiremiyoruz. Okuyucularımızla buluştuğumuz günden bu yana sayfalarımıza her zaman yenilik katmaya özen gösteriyoruz. Bu değişim bize iyi geldi bakalım sizler de bizimle aynı fikirde olacak mısınız? Umarız bu yenilenme siz değerli okuyucularımzın da hoşuna gider.

Sahillerde uzandığımız günleri geride bırakıp evlerimize döndüğümüz şu günlerde sizlere yenilenen yüzümüzle çok güzel bir seçenek sunuyoruz. Sizler bu sayfaları okurken bizler de yeni bir sayı için hazırlıkları devam ettiriyor olacağız. Koltuğunuza uzanın ve Look Magazin’in keyfini çıkarın.

Sena Kabail

  • Arşiv Sayısı : 38
  • Son Sayı : Eylül 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Look Magazin Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017