Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Lovely - Doğa Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Lovely

Lovely Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Lovely adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Lovely Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Lovely

Doğa Yaşam Dergisi

Lovely nedir?
Tüm evcil hayvan sahiplerine ve hayvan severlere adanmış ve iPad için tasarlanmış Türkiye'nin ilk dergisi: Lovely. Görsel bir şölen ve eğlendirici iPad uygulamalarıyla Lovely'de sevimli dostlar dünyasına dair aradığınız her şey var!

İçerikte ne var?
Okurken içinizi ısıtacak hayvan severlerden gerçek hikâyeler, bilgilendirici araştırma yazıları, pratik ve hayat kolaylaştırıcı ipuçları, en yeni pet-shoplar, veterinerler ve uzmanlardan evcil bakımı tavsiyeleri, kolay hazırlanır mama tarifleri, dostunuz için tüm dünyadan en moda tasarım ürünleri, evciller için etkinlikler... Dahası için katkılarınıza açığız, Lovely bizim!

Lovely neler sunar?
Lovely titiz içeriğinin yanı sıra, özel tasarım sayfaları, özenle seçilmiş görselleri, konuyu zenginleştiren röportaj videoları ile "keyifli okuma"yı garanti eder. Evciller için veterinerlerde, tasarımlara, hayvan severlerden, koruma derneklerine farklı çevrelerden pek çok farklı konuya yer verir.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Haziran 2011
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Lovely Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017