Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Maçka - Haber Aktüel Dergisi
Ana Sayfa > Maçka

Maçka Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Maçka adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Maçka Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Maçka

Haber Aktüel Dergisi

Merhaba değerli Maçka okurları,

Maçka yepyeni sayısı ve dopdolu içeriği ile yine sizin karşınızda. Her zamanki gibi çok geniş bir ekip ve çok büyük emekler sonucu ortaya çıkardığımız Maçka’nın 32. sayısında sizlerin ilgisini çekebilecek konulara değindik.

Son zamanların moda konusu “Girişimcilik”e biraz farklı bir açıdan yaklaştık ve konuya Türkiye’de girişimcilik denince akla gelen isimlerle röportaj yaparak yer verdik. Yine bu sıradanlaşan konudan biraz olsun kendimizi ayırt etmek istedik ve mezunlarımızın yazılarıyla girişimciliği işletme mühendisliği ile bağdaştırdık.

Bunlarla bitmedi tabii ki Maçka. Takım olmanın yolları, sürdürülebilirlik, sosyal medya fenomenliği gibi araştırma konuları; sergi yazısı, gezi yazıları, film incelemesi gibi kültür sanat konuları ve birbirinden önemli üç tane röportaja yer verdik: Müjdat Gezen, Nihat Sırdar, Levent Beşkardeş.

Bizler Maçka ekibi olarak 32. sayımızı hazırlarken çok çalıştık, ama bir o kadar da eğlendik. Sizin de sıkılmadan, eğlenerek okuyacağınız ve okurken kendinize yeni bir şeyler katacağınız bir sayı olmasını diliyorum. Son sözlerime yaklaşırken, yazılarıyla bize destek veren tüm isimlere, değerli vakitlerini siz değerli Maçka okuyucuları için ayırıp bize röportaj veren insanlara ve başta amatör ruhla profesyonel işler ortaya koyan koca yürekli İMK üyeleri olmak üzere siz Maçka okurları için neleri daha güzel yapabiliriz diye sürekli düşünen Maçka ekibine teşekkürlerimi iletiyorum.

Son olarak; dergiyi okuyup bitirdikten sonra vapur, alışveriş merkezi, parkta bir bank gibi herkesin görebileceği yerlere bırakın ki herkes bu eşsiz sayıdan faydalansın, hepimiz okuyalım. Ben sözü daha fazla uzatmadan sizi yazılarla baş başa bırakıyorum.

Keyifli okumalar.

Umut ÇAKMAK

  • Arşiv Sayısı : 9
  • Son Sayı : 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Maçka Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017