Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Mağaza - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Mağaza

Mağaza Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Mağaza adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Mağaza Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Mağaza

Sektörel Dergisi

Perakende Bilgi Evi, 1994 yılında perakendenin eğitim ve bilgi merkezi olmak vizyonuyla, sektörün gelişimine katkıda bulunmak üzere kurulmuştur. 15 yıllık geçmişinde, ülkenin farklı bölgelerinde yüzlerce eğitim ve danışmanlık çalışmaları gerçekleştirmiş, sektörün nabzını tutan konferanslar düzenlemiştir.

Yayınladığı kitaplar, dergiler, sektör kataloğu ve sürekli güncellenen haber portalı aracılığıyla perakendenin en önemli bilgi platformlarından biri haline gelmiştir.

15 yıldır Market ve 4 yıldır Mağaza,Lojistürk dergileri ile www.perakende.org ve www.perakendekatologu.com internet yayıncılığı ile düzenli olarak yayımlarına devam etmektedir.

Mağaza Dergisin de, Alışveriş merkezleri ve AVM`lerde bulunan mağazalar ve markalar ile, yatırımcı ve danışmanlık firmalarıyla ropörtajlar, kapsamlı araştırma konuları,sektörün nabzını tutan dosya konuları, dünyadan haberler, seçkin ajanslarla röportajlar, sektör verileri ve seçkin yazarlarla farklı bir konsept de makaleleri yayımlanmaktadır.

Alışveriş Merkezleri Yönetimlerine, AVM Yönetim Danışmanlıkları, Mağazalar,Markalar,PR & Reklam Şirketleri, Ulusal ve Uluslar arası gıda perakendecileri,Tedarikçiler ve Yatırımcı Danışmanlık firmaları ile sektörün tüm üyelerine ulaşmaktadır. Türkiye’nin her köşesindeki binlerce abonesi ile de güçlü ve güvenilir bir marka olmayı sürdürmektedir.

Hedef Kitle Profili

Genel Müdür ve Yardımcıları
Halkla İlişkiler ve Reklam
Pazarlama
Medya Yönetmenleri
Kurumsal İletişim
Alışveriş Merkezi Yönetici ve Genel Müdürleri
İletişim Yönetmenleri
Medya Satınalma

2 ayda bir çıkan, Dünya dağıtım ile tüm abonelerinin adreslerine ulaşan, Tirajı 8000’e varan MAĞAZA, önümüzdeki aylarda baskı sayısını artırarak daha fazla adrese ulaşmayı hedefliyor.

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Kasım-Aralık 2008
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Mağaza Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017