Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marie Claire Kids - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > Marie Claire Kids

Marie Claire Kids Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marie Claire Kids adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marie Claire Kids Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Marie Claire Kids

Anne Çocuk Dergisi

Renkli Yaz

Güneş yüzünü göstermeye, havalar ısınmaya başladı. Okulların da kapanmasıyla parklarda, bahçelerde oyun oynayan çocukların sesleri gittikçe artıyor. Bu neşe dolu sesler bizim de moralimizi yükseltiyor.

Dergimizde çocuklarıyla tatilin tadını çıkaran ebeveynler için de faydalı olduğuna inandığımız konular hazırladık. Yaz okullarından, keyifli zaman geçirilecek oyunlara kadar birçok farklı noktaya dokunmaya çalıştık. Eğitim, psikoloji konuları ve sağlık önerileriyle sizi bilgilendirirken aynı zamanda ilham kaynağı da olacağımıza inanıyorum.

Stil sayfalarımızda, çocukların tatilde giyebileceği birbirinden şık parçalar bulacaksınız. Yaz sezonunun trendleriyle ve Koton Kids'in rengarenk parçalarıyla gerçekleşen moda çekimimiz de, umarım benim olduğu kadar sizin de yüzünüzü güldürür. Wilma Elles, ikizleri Milat ve Melodi ile harika bir çekim gerçekleştirdik. Güzel oyuncu, ikizlerle olan yeni hayatını ve projelerini bizimle paylaştı.

Sevilen oyuncu Deniz Barut ile oğullarını evlerinde ziyaret ettik. Uzay ve Kuzey'in sportif dekorasyonuyla dikkat çeken bu renkli dünyasına sizi de davet ediyoruz.

Hazırlarken çok keyif aldığımız Kids'in enerjisini, sizin de okurken hissedeceğinize eminim.

Yüzleri hep gülen mutlu çocuklarla dolu, barış içinde bir dünya dileğiyle...


Hande Tokmak

  • Arşiv Sayısı : 5
  • Son Sayı : İlkbahar-Yaz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 6 Aylık

Marie Claire Kids Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017