Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marie Claire Maison Koleksiyon - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Marie Claire Maison Koleksiyon

Marie Claire Maison Koleksiyon Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marie Claire Maison Koleksiyon adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marie Claire Maison Koleksiyon Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Marie Claire Maison Koleksiyon

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Geçmişten Geleceğe

Çok şey oldu. Bir önceki Özel Koleksiyon sayımızı piyasaya sürdükten sonraki bir sene içinde, aklımızın alabileceğinden fazla, hepsini hatırımızda taze bir şekilde tutamayacağımız kadar çok şey. Zaha Hadid gibi çok sayıda değerli ve yaratıcı kayıplarımız olduğu gibi bu esnada pek çok yeni ve genç yetenek de girdi dünyamıza. Tüketimimiz çılgınca yükselirken, kaynaklarımızı daha tasarruflu kullanmanın yeni yöntemleri de geliştirildi. Sürdürülebilir mimari ve geri dönüştürülebilir tasarımlarla ilgili gelişmeler, yeni teknolojilerin de desteğiyle kolaylaşarak ve gelişerek devam etti.

Evlerimizde ve ofislerimizde daha fazla konfor alanları arar olduk. Yalnız ve sakin kalabileceğimiz, gün içinde farkında olmadan 5.000’in üstünde mesajla karşılaşarak yorulan zihnimizi dinlendirmek adına. Bu, 2017’ye ışık tutan kodların başında geliyor. Dokunduğumuzda evimizde, sıcak ve huzurlu hissedeceğimiz dokular, içinde olduğumuzda tamamen dinlenmeye ve keyif almaya odaklanacağımız, yaşam alanları içinde kaçış ve inziva sağlayan iç alanlar, koku, renk ve ışık oyunları, her şey bizim dış dünyadan bir süreliğine de olsa koparak benliğimizi bulmamız adına olacak.

Şimdi arşivleri karıştırmak, 2016 yılında yaşananlara, gelişen şeylere bir göz atıp değerlendirmelerde bulunmak için harika bir zaman. Ve tabii ki geleceğe dair araştırmalara girişmek ve tüm yeni akımlara ışık tutmak için de. Son bir sene boyunca emek harcadığımız işler, peşine düştüğümüz isimler, hayran kalarak konuk olduğumuz evler, dekorasyon, tasarım, mimarlık ve sanat dünyalarında bizi heyecanlandıran haberleri tutuyorsunuz elinizde şu an. Dopdolu 276 sayfa sadece bunlardan ibaret değil. Son bir sene için bakış açılarını, değerlendirmelerini, gelecekten beklentilerini, hepsi birbirinden değerli mimar, iç mimar ve tasarımcı da paylaşıyor bizimle. Editörler olarak biz de favori gelişmeleri sizinle paylaşıyor, gelecek günler için en faydalı tüyoları, sayısız ürün seçenekleriyle birlikte beğeninize sunuyoruz. Sehpa ve masalarınızda misafir, kitaplıklarınızda kalıcı olabilmeyi umuyoruz. Önümüzdeki sene görüşmek üzere!

Seda Türen

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Özel Sayı 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Yıllık

Marie Claire Maison Koleksiyon Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017