Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
IP Dergi - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > IP Dergi

IP Dergi Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj IP Dergi adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

IP Dergi Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

IP Dergi

Teknoloji Bilişim Dergisi

Marketing Türkiye dergisi olarak yıllardır dijital mecraya maksimum önemi verdik. İleriyi görerek bu pazarın büyümesi gerekliliğine inandık ve bunun için elimizden geleni yaptı. Önce sayfalarımızda yer verdik bu mecraya; yetmedi iyi işlere bir ödül verelim dedik ve Grand Interactive Awards'ı (GIA) başlattık. O da yetmedi bir de İnteraktif Pazarlama Zirvesi'ni düzenledik. Bu yıl üçüncüsünün hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Bu arada dergimizde yer alan interaktif pazarlama konulu içerikler de sürekli artmaya başladı. En sonunda Marketing Türkiye sayfaları bize yetmez oldu ve bu mecrayı bu kadar sahiplenen bir dergi grubu olarak, sadece interaktif pazarlamaya özel bir yayın çıkartmamız gerektiğine karar verdik. Bu nedenle IP Dergisini çıkarttık.

Derginin içeriği tüm interaktif mecrayı kucaklıyor. Reklam, online pazarlama, mobil pazarlama, arama motoruna dayalı pazarlama (SEM) en yeni trendleriyle IP sayfalarında yer alırken şirketler için katma değer yaratacak yüksek teknolojili IPTV, RFID gibi uygulamalar ve pazarlama dünyasına katkısı olan yüksek teknolojili ürünler de inceleniyor.

  • Arşiv Sayısı : 34
  • Son Sayı : Mart 2014
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

IP Dergi Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017