Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marmara Park - Alışveriş Dergisi
Ana Sayfa > Marmara Park

Marmara Park Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marmara Park adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marmara Park Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Marmara Park

Alışveriş Dergisi

Bahar Gibi Rengârenk

¶ Uzun kış günlerini ardımızda bıraktığımız bu günlerde baharın renkli yüzü hem vitrinlerimize hem de etkinliklerimize yansıyor. Bahar aylarını bizim için güzelleştiren etkenlerden biri de bayramlarımız. Marmara Park olarak 23 Nisan için tüm hazırlıklarımızı tamamladık, minik ziyaretçilerimizi bekliyoruz. 22- 23 Nisan’da çocuklarımız hayallerindeki “Süper Kahraman”ı olacak, balon ve baloncuk şovla eğlencenin doruklarına çıkacaklar. Marmara Park’a gelen çocuklarımız etkinliğimizde önce fotoğraf çektirecek sonrasında da “süper kahraman” olarak maketlerini alacaklar. Balon Show gösterisinde kendilerine balonlardan yapılan kocaman figürler, kocaman çiçekler ve çizgi film karakterleri armağan edilecek. Ayrıca Baloncuk Show gösterisinde de kendilerini dev baloncukların içinde bulacaklar. 22 ve 23 Nisan’da Marmara Park AVM’de yapılacak etkinliklerimize tüm çocuklarımızı bekliyoruz.

¶ Çocuklarımız için hazırladığımız bir diğer özel etkinliğimiz Akıl Oyunları sergimiz de 9 Nisan’a kadar devam ediyor. Sergimiz, özel rehberler eşliğinde tüm ziyaretçilerimizi şaşırtıcı deneylerin ve bilimsel gerçeklerin dünyasında yolculuğa çıkarıyor. Çocuklarımız için hazırladığımız atölyelerimiz de farklı içeriklerle yapılmaya devam ediyor. Bu atölye çalışmalarında çocuklar, ustalık becerilerini ve yaratıcılıklarını harmanlayarak odaklanma kapasitelerini artırıyor. Atölyelerimizin tarihlerini alışveriş merkezimizden ve sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz.

¶ Marmara Park AVM, 15 Nisan’da çok özel bir ismi ağırlayacak; “Oyuncu Anne’’ ismiyle sosyal medyada yüz binlerce takipçiye ulaşan Şermin Çarkacı, AVM’mizin konuğu olacak. Şermin Çarkacı, anneliğe ve çocuk yetiştirmeye dair bilgi ve tecrübelerini Marmara Park AVM ziyaretçileriyle paylaşacak. Oyuncu Anne, söyleşisinde çocuk ve oyunun önemine değinirken, tüm annelere çocuklarıyla birlikte nitelikli zaman geçirme önerilerinde bulunacak. Şermin Çarkacı’yı dinlemek isteyen tüm anne ve anne adaylarını Marmara Park AVM’ye bekliyoruz.

¶ Dergimizin bahar sayısı da etkinliklerimiz gibi rengârenk ve enerji dolu. Kadın okurlarımıza bu sayımızda stil önerisi olarak pembenin yükselişi kombinlerini, erkek okurlarımız için de rahat ve şık olmanın ipuçlarını sunuyoruz. Marmara Park AVM’nin vitrinlerine çıkan yeni sezonun enerjik ürünlerini dergimizin moda haber sayfalarında bulacaksınız. Gardırobunu yenileyerek kendini mevsime hazırlamak isteyen okurlarımız için moda editörümüz sezonun öne çıkan trendlerini kaleme aldı. Stil önerilerimiz alışveriş yaparken size ilham verecek. Baharın enerjisi İstanbul’a da hareket getirdi. İstanbul’a ilkbaharın neşesini ve enerjisini getiren film festivali, bu yıl da nisan ayında yapılacak. Sinemaseverler film festivali dosyamızda merak ettikleri her şeyi bulabilir. Güneşle birlikte yola çıkmak için sabırsızlanan okurlarımız için hafta sonu festival rotaları da seyahat sayfalarımızda yer alıyor. Baharın tazeliğini evine taşımak isteyen okurlarımız dekorasyon sayfamıza göz atabilir. Dergimizin gurme, spor, otomobil, teknoloji gibi haber sayfalarından son trendleri ve gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bu sayımızı da beğenerek okuyacağınızı umuyoruz.

Bir sonraki sayımızda buluşmak dileğiyle...

Emre Saraç

  • Arşiv Sayısı : 22
  • Son Sayı : Nisan-Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Marmara Park Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017