Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Matbaa&Teknik - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Matbaa&Teknik

Matbaa&Teknik Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Matbaa&Teknik adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Matbaa&Teknik Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Matbaa&Teknik

Sektörel Dergisi

Matbaa & Teknik, Türkiye'nin basım sektörüne yönelik tek ihtisas yayınıdır. 1996 yılı Aralık ayında ilk sayısı ile sektöre merhaba diyen dergi aylık periyodu, İngilizce bölümü, özel teknoloji sayfaları ile hala sektörde ilk olmayı sürdürmektedir.

Tüm ülkede 7 binin üzerinde okuyucuya ulaşan dergi, yurt dışı ve yurt içinde bir çok önemli organizasyona da basın sponsoru olarak destek vermektedir. İthalata dayalı bir sektör olan matbaacılık konusunda yayın yapması sebebiyle yurtdışı bağlantılarını kuvvetli tutan Matbaa & Teknik, basım sektörünün en önde gelen fuar ve ajansları ile çözüm ortaklığı yürütmektedir.

Yurtdışında da aboneleri bulunan Matbaa & Teknik, seviyeli ve teknolojiye dayalı yayıncılığı ile ilgi toplamaktadır. Abonelik sistemi ve dönüşümlü ücretsiz dağıtım yolu ile dağıtılan dergi Büyük Anadolu Matbaa ve Kağıt Teknolojileri Fuarı'nın da düzenleyicisi olan İhlas Fuarcılık tarafından çıkarılmaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 21
  • Son Sayı : Mart 2011
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Matbaa&Teknik Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017