Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Mavigri - Akiş Boya - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Mavigri - Akiş Boya

Mavigri - Akiş Boya Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Mavigri - Akiş Boya adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Mavigri - Akiş Boya Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Mavigri - Akiş Boya

Sektörel Dergisi

Tarihçemiz:
İYİ GÜLLÜ ŞİRKETLER GRUBU’nun faaliyeti, ülkemizde BOYA sektörü- nün sanayileşme devresine kadar uzanmaktadır. Grubun ilk şirketi 1954 yılında Bursa'da küçük bir BOYA dükkan olarak kurulmuştur. Kadri İYİGÜLLÜ tarafından temeli atılan şirket bugün, Global üretim, hammadde üretimi, ihracat, distribütörlük, toptan dağıtım ve perakende alanlarda dev bir kuruluş haline gelmiştir. Grubun üretici kuruluşu AK-İŞ BOYA, iç pazar ve ihracata yönelik her türlü BOYA ve yan ürünlerini üretmektedir.

Tesislerimiz:
AK-İŞ BOYA, BURSA Demirtaş Orga- nize Sanayi bölgesinde 15.000 m² alana yayılan entegre bir tesistir. Son teknoloji ve otomasyon siste- miyle Avrupa standartlarında çalışan AK-İŞ ; İnşaat, sanayi, mobilya, otomotiv, tekstil ve izolasyon sektörlerine yönelik her türlü Boya ve yan malzemesini üretmektedir. Modern bir “Eğitim Merkezi” ni de bünyesinde bulunduran kuruluş, Avrupa standartları’nda bir eğitimi 16 kişi/gün esasına göre, çalışanlara, bayi ve uygulayıcılara vermektedir.


Kapasite:
Otomasyon sistemiyle çalışan AK- İŞ BOYA, halen yıllık 21.000 ton üre- tim kapasitesine sahiptir. ISO 9002 Kalite Belgesi ile üretim yapan kuruluş, 150 civarında geniş ürün yelpazesine sahiptir. AK-İŞ BOYA bu ürünler yanında, Al- kit ve poliüretan reçineleri, kopoli- mer ve homopolimer hammadde- lerini de kendi tesislerinde üretip pazarlayabilmektedir.

Kalite Politikamız:
· En üst seviyede müşteri memnu-niyetinin sağlanması
· Ürün kalitesini sürekli iyileştirip, maliyetleri azaltmak.
· Tüm çalışanlara ve bayiilere sürekli eğitim verilmesi
· Çalışanlara Çevre Bilnci oluşturulması ve Çevre’nin korunması
· Şirket kaynaklarının maksimum seviyede kullanılması

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2008 / 4
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Mavigri - Akiş Boya Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017