Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Megalife Magazin - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Megalife Magazin

Megalife Magazin Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Megalife Magazin adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Megalife Magazin Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Megalife Magazin

Şehir Yaşam Dergisi

Magazin dergiciliğinde yıllar süren deneyim elde etme çabalarımız sonucunda farklı, içeriği kuvvetli, özel haberlerin, röportajların olduğu bir dergi ile karşınızdayız.

Günler süren araştırmalar, toplantılar, görüşmeler yaptık. Tüm bunların neticesinde Türkiye’de tercih edilen, beğeni ile takip edilen bir dergi içeriği ve Cuma günlerini iple çekeceğiniz bir dergi hazırladık.

İzmirli ruhu ile hazırlıklarını yaptığımız Megalife Magazin, sadece İzmir'e hitap eden bir dergi değil, içeriğinde ulusal haberlerinin de bulunduğu ve İzmir’in yanı sıra İstanbul, Ankara, Bursa, Denizli, Kıbrıs, Antalya gibi çeşitli illerde bulunabilirliği yüksek bir dağıtım sistemi ile okuyucularımıza ulaşabiliyoruz.

  • Arşiv Sayısı : 109
  • Son Sayı : 6 Temmuz 2013
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Haftalık

Megalife Magazin Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017