Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Men's Health - Erkek Moda Dergisi
Ana Sayfa > Men's Health

Men's Health Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Men's Health adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Men's Health Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Men's Health

Erkek Moda Dergisi

Anahtar Kelime: İstikrar

Hedeflerinize ulaşmak için mücadele, her gün yeniden başlıyor.

MEN’S HEALTH OLARAK BUGÜNE KADAR TAM 114 SAYI ÇIKARDIK. Biz dergiciler için her ay hayat sıfırlanıyor ve yepyeni bir macera başlıyor. Bu süreçte MH özelinde en çok zorlandığımız konu, kapağımızda kimi konuk edeceğimize karar vermek oluyor. Gerçek bir MH erkeğini temsil eden vücut kriterlerimiz tahmin edeceğiniz üzere biraz yükseklerde geziyor. Bu kriterlere uyan erkeklerin sayısı çok değil. Olmamasının da bir sebebi var. MH erkeği olmak ciddi bir adanmışlık istiyor.

Elinizde tuttuğunuz sayının kapağında yer alan Tim Robards, bu konuda tam bir istisna. Pek çok oyuncu, sporcu ve model, hem Türkiye’de hem de dünyada MH’ye kapak olacağı belli olduktan sonra ciddi bir antrenman ve beslenme programına girerek, vücudunu hazırlamaya çalışır. Ancak sekiz yılda pek çok farklı MH edisyonuna kapak olan Robards için bu geçerli değil. Onu yılın herhangi bir günü yatağından kaldırıp, stüdyoya götürüp kapak çekimi yapabilirsiniz. Peki Tim Robards’ı farklı kılan ne? Onun için kapak vücuduna sahip olacak şekilde yaşamak, bir hayat stili. “Mucizeler konfor alanınızın dışına çıktığınızda gerçekleşir” diye bir laf vardır. Robards işte bunun yaşayan örneği. Bu adam ulaşılması güç hedeflere ulaşmak için her gün kendini zorlaması gerektiğinin farkında. Farkında olmanın ötesinde, bunun için her gün kendini zorlamak, onun için mesele bile değil.

Robards’ın istikrarı size de ilham verebilir. Ayrıca sahip olduğu kusursuz vücuda ulaşmasında etkin rol oynayan fitness sırları da ilerleyen sayfalarda. Kapak vücuduna sahip olacak kadar ileri gidebilir misiniz bilmiyorum ama neden olmasın! Olmasa bile her gün yapmanız gerekenleri yaparak, doğru yaşayarak ve sınırlarınızı zorlamayı bir hayat tarzı gibi benimseyerek, şimdi olduğunuzdan çok daha iyi bir adam olmanız mümkün. Bu konuda size rehberlik edecek bir sayı hazırladık. Sınırları zorlamak demişken, her geçen gün daha fazla erkeğin rüzgârına kapıldığı triatlon branşına dair geniş bir dosya bulacaksınız. Kendi sınırlarınızı test etmek ve unutamayacağınız bir tecrübe yaşamak istiyorsanız, bakmadan geçmeyin.

Keyifle okuyacağınızı ümit ediyoruz. Biz önümüzdeki ay yine buradayız, bekleriz.

Fatih Büyükbayrak

  • Arşiv Sayısı : 37
  • Son Sayı : Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Men's Health Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017