Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Men's Health - Erkek Moda Dergisi
Ana Sayfa > Men's Health

Men's Health Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Men's Health adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Men's Health Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Men's Health

Erkek Moda Dergisi

Konfor Alanını Terk Et

Zafere giden yol, limitlerinizi zorlayacak cesareti bulmaktan geçiyor.

GEÇENLERDE SPOR SALONUNDAYKEN hemen yanımda bir antrenör ve öğrencisi birlikte çalışıyorlardı. Antrenör öğrencisine “Şimdi 30 tane burpee” talimatı verdikten sonra, beklemediği bir cevap aldı: “Hocam ben burpee hareketinde çok zorlanıyorum, onun yerine başka bir şey mi yapsak?” Siz de mutlaka benzer hikâyelere tanıklık etmişsinizdir ya da bizzat içinde bulunmuşsunuzdur. Çünkü doğamız maalesef biraz böyle. Kendimizi genel olarak zorlayabileceğimiz bir nokta var ve onun ötesine geçmek istemiyoruz. Ama gerçek zaferleri kazananlar da bu zincirleri kırmayı başaranlar oluyor. Herkes kadar çaba sarf edenler, herkes kadar sonuç alıyor. Fark yaratmak içinse, başkalarının fazla zor ya da meşakkatli bulduğu şeyleri yapmaktan korkmamak gerekiyor. Çevrenizdeki başarılı insanlara bir bakın, hepsinin aslında bunu yapan insanlar olduğunu görürsünüz. Bu adamların hepsi, en azından hayatlarının belli bölümlerini limitlerini fazla zorlayarak; iyi yaptıkları değil, kötü yaptıkları şeylerin üzerine giderek geçirmişler.

Sizin için de durum farklı değil. Eğer gerçekten olağanüstü noktalara gelmek istiyorsanız, bunun hakkını vermelisiniz. Çünkü mucizeler konfor alanınızın dışına çıktığınızda gerçekleşiyor. Bu iş hayatında belli bir noktaya gelebilmeniz için de böyle, hayal ettiğiniz vücuda kavuşmanız için de. Bu ay kapağımızda konuk ettiğimiz Cevat Yıldız da buna kusursuz bir örnek teşkil ediyor. Onu Men’s Health’e kapak yapan ve kendini her şeyiyle adadığı spor dalında Avrupa Şampiyonu yapan işte bu özellik. İlerleyen sayfalarda hem Cevat Yıldız’dan hem de bizden, işte bu farkı yaratmanızı sağlayacak yüzlerce tavsiyeyle karşılaşacaksınız. Oradan sonrasıysa size ve kendinizi ne kadar zorlamaya hazır olduğunuza bakıyor. Her zaman dediğimiz gibi, biz önümüzdeki ay yine buradayız.

Keyifli bir ay geçirmeniz dileğiyle,

Fatih Büyükbayrak

  • Arşiv Sayısı : 41
  • Son Sayı : Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Men's Health Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017