Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Minika Go - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > Minika Go

Minika Go Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Minika Go adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Minika Go Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Minika Go

Anne Çocuk Dergisi

MERHABA

Ve ilkbahar geldi! Leyleklerin gagalarında, toprağın çimeninde, ağaçların çiçeklerinde, güneşin parıltısında, yağmurun yumuşaklığında baharın güzelliği var artık. İçimizi baharın coşkusu ve sevinci kapladı.

Ve dergimiz minikaGO, bu ay sizleri sayfaları arasında bahar esintisiyle karşıladı. Çizgi romandan masala, şiirden bilmeceye, oyundan bulmacaya her sayfasıyla baharın güzelliğini bir kez daha hissettirmek için dolu dolu bir dergi hazırladık. İlkbaharın tüm renklerini ve coşkusunu kalemlerinin ve fırçalarının ucunda sizlere aktaran yazar ve çizerlerimize teşekkür ediyoruz sizler adına.

Nisan ayının içinde saklı olan olan bir diğer güzellik de dünyadaki tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Sizlerin ve tüm çocukların bu güzel bayramı kutlu olsun.

Nisan ayı aynı zamanda Peygamber Efendimizin (s.av.) doğumu münasebetiyle Kutlu Doğum Haftası'nın düzenlendiği bir ay. Efendimizi anmak ve hatırlamak için sizlere çok güzel bir naat posterini de hediye ediyoruz. Tabii, 'Bilgi Yolu' isimli eğlenceli oyunla da hoş vakit geçireceğinizi umuyoruz.

Sizleri bahar mevsiminin güzellikleri ve dergimizin sayfalarıyla başbaşa bırakıyoruz. Önümüzdeki ay daha da güzelleşen minikaGO'da görüşmek üzere...

H. Salih Zengin

  • Arşiv Sayısı : 4
  • Son Sayı : Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Minika Go Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017