Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Mitra Sağlık - Bilim Sağlık Dergisi
Ana Sayfa > Mitra Sağlık

Mitra Sağlık Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Mitra Sağlık adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Mitra Sağlık Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Mitra Sağlık

Bilim Sağlık Dergisi

Özel Mitra Kadın Hastalıkları Doğum ve Dal Merkezi, İzmir - Karşıyaka'da faaliyet göstermeye başlamıştır. Fiziki şartları sebebi ile bu bilim dalında tam donanımlı bir sağlık merkezi olarak Ocak 2006 tarihinde kurulmuştur.

Üç hekim olarak kurulan merkezimiz faaliyetlerine Nisan 2006 tarihinde başlamış olup 450 M2 kapalı alanda teknik anlamda hizmet verirken, hasta ve hasta yakınları için açık alanda dizayn edilmiş mevcut kendi özel kafesi de hizmete entegre edilmiştir.

MİSYON

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bilim dalında kalite standartlar esasına dayalı marka tescili yaparak, hastalarımıza her zaman ve her koşulda, konusunda uzman hekimlerce kontrol altında tutarak bu konuda süreklilik ilkesi ile hastamızı tanımlamak.

VİZYON

Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum ile Anne & Çocuk Sağlığı'na yönelik bilimi ve bu bilim dallarını destekleyen diğer birimleri bünyesine entegre ederek, değişen ve gelişen teknolojik olanakları hasta ile buluşturmak üzere kurulmuş İzmir ve çevresindeki ilk ve tek dal merkezidir.

  • Arşiv Sayısı : 3
  • Son Sayı : Eylül 2010
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Mitra Sağlık Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017