Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
MNG Box - Lojistik Ulaştırma Dergisi
Ana Sayfa > MNG Box

MNG Box Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj MNG Box adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

MNG Box Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

MNG Box

Lojistik Ulaştırma Dergisi

MERHABA

İçerisinde bulunduğumuz dijital çağ bizi pek çok alanda değişim ve dönüşüme zorunlu kılıyor. Biz de iş süreçlerimizi iyileştirmek, katma değer yaratacak ürün ve hizmetler sunmak için teknolojik gelişmeleri ve dijital dönüşümü odağımıza koyduk. Bugüne kadar insana ve teknolojiye yatırım yapmanın ilerlemenin temel unsuru olduğunu dile getirip uygulamalarımızı bu yönde hayata geçirdik. Şimdi ise çalışmalarımızı bir adım daha öteye taşıyoruz. Ekip arkadaşlarımızın yoğun mesaileri, ürettikleri değerli fikirler ilk meyvesini verdi. Gerçekleştirilen sunumlar ve yapılan denetimler neticesinde geleceğin ürünlerini yaratmak için bir araya gelen 70 kişilik kadrosuyla Ar-Ge Merkezi'miz Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylandı. İnovasyon yetkinliklerimizle yakın vadede gerek müşterilerimizin gerekse Ar-Ge çıktılarmızı yurtiçi ve yurtdışı pazara sunarak ülke ekonomisine katkı sağlamak yönündeki çalışmalarımızı paylaşıyor olacağız.

İnovasyonda başarılı olmanın temelinde iş süreçlerinin yönetimi kadar insa faktörü de oldukça önem taşıyor. Birbirleriyle iletişim kuvvetli, işbürliği geliştiren ekipler, farklılıkları görerek işinde fark yaratanlar, yeni fikirler üretilmesini teşvik edici bir ortamda başarıya zemin hazırlayan unsurlar arasında yer alıyor. Kişisel gelişimi sürekli kılmak içinse hayatın içinde yer alarak etrafta olan bitene merak duymak gerekiyor.

İlerleyen sayfalarda kendi macerasını yaratmanın yollarını arayanlar için takım olmanın, birlikte çalışmanın önemini, kendi sınırlarını aşmanın verdiği keyfi anlatıyoruz. Ardından macera bizleri bir masala sürüklüyor... " Hayat, sen yaşadıkça yazılan bir masal" diyen "Masal Terapi" kitabının yazarı Liberman ile hayal etmenin kapılarını açıyor, hayatınızdaki sesleri keşfetmenin kendi değişiminizi sağlayacak işaretleri fark etmekten geçtiğini görüyoruz.

Seyahat sayfalarında ise yine bir masal diyarına uzanıyor, doğanın mucizesinde tanık olacağınız Kapadokya'yı keşfediyoruz. Uzaklarda ise yüzlerce yıllık hanedanlığın izlerini keşfediyoruz. Uzaklarda ise yüzlerce yllık hanedanlığın izlerini taşıyan, İpek Yolu'nun cazibe merkezi Pekin'i tanıyoruz.

Seyahat sayfalarında is yine bir masal uzanıyor, doğanın mucizesine tanık olacağınız Kapadokya'yı keşfediyoruz. Uzaklarda ise yüzlerce yıllık hanedanlığın izlerini taşıyan, İpek Yolu'nun cazibe merkezi Pekin'i tanıyoruz.

Her bir sayısından ilham alacağınız, kendi maceranıza ışık tutacak MNG box 'ı keyifle okumanızı dileriz.

Saygılarımla.

Aslan Kut

  • Arşiv Sayısı : 32
  • Son Sayı : Ocak-Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

MNG Box Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017