Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
MNG Box - Lojistik Ulaştırma Dergisi
Ana Sayfa > MNG Box

MNG Box Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj MNG Box adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

MNG Box Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

MNG Box

Lojistik Ulaştırma Dergisi

MERHABA

Şirketlerin başarısını artıran, geleceğe hazırlanmalarını sağlayan en önemli unsurlardan biri inovasyondur. İnovasyon terimini çoğunlukla ticari ve teknolojik ürünler için kullanıyor olsak da aslında yaratıcılığın yetkinlikle birleştirilmesi sonucu ihtiyaca cevap verecek yeni ürün ve servislerin ortaya çıkması, bunun yanı sıra var olan hizmet ve süreçlerde yeni değerler yaratılmasıdır.

Günümüze baktığımızda yaratıcılığa önem veren, risk alabilen, teknolojiyle yakından ilgili Y kuşağı, kurumlarda inovasyon faaliyetlerinin oluşmasında önemli bir rol oynuyor. Yapılan araştırmalar nüfusun büyük bir bölümünü X ve Y kuşağının oluşturduğunu göstermekte; iş yaşamında ise her geçen gün daha fazla yer edinen Y kuşağının 2025 yılında küresel iş gücünün % 75'ini oluşturacağı bekleniyor. Şu an yönetim kademesinde çoğunlukla X kuşağının bulunduğu kurumlar kuşaklar arasındaki çatışmayı önlemek ve Y kuşağını çalışma ortalarına daha iyi entegre edebilmek için süreçlerinde değişikliğe gitmek durumunda.

Y kuşağının özelliklerine baktığımızda değişime istekli ve hızlı adapte olabilen, sorumluluk alarak aktif katılım sağlayan, ekip çalışmasına yatkın, sürekli öğrenmeye istekli, iş ve özel yaşam arasında denge kurarak yaptığı işten ve iş ortamından keyif almak isteyen bireyler olduğunu görüyoruz.

Şirket içerisinde kurduğumuz sosyal kulüplerimizde çoğunluğu Y kuşağına mensup genç çalışma arkadaşlarımızın başarılarından gurur duyuyoruz. İşlerindeki uzmanlıkları yetkinlikleri yanı sıra kendilerini seçtikleri alanlarda geliştirmeleri değer yaratmaları MNG Kargo markasını da geleceğe taşıyacak önemli bir kurum kültürünün parçası...

Kurum haberleri sayfalarımızda çalışma arkadaşlarımızın son dönemdeki sportif başarılarını sizinle paylaşmak istedik. İstanbul, İzmir ve Adana kürek takımlarımız istikrarlı bir şekilde çalışmalarını sürdürerek Dragon Festivallerinde şirketimizi en iyi şekilde temsil etti. Her geçen gün büyüyen koşu takımımız 50 kişi ile katıldığı 30 Nisan'daki İstanbul Yarı Maratonu'nda Business kategorisinde 29 takım arasında üçüncü oldu.

Denizlerdeki temsilcimiz yelken takımımız ise sezon sürecindealdığı pek çok kupaya bir yenisini daha ekleyerek Türkiye'nin en prestijli yarışlarından BMW Bosphorus Sailing Cup'ta birincilik kupasının sahibi oldu. Yelken yarışlarının yanı sıra tekne ve denizcilik kültürünü de sizlerle buluşturmak amacıyla özel bir ek hazırladıkç Havaların ısınmaya başladığı bu aylarda birbirinden güzel koylar tatil planlarınızı değiştirebilir.

Keyifli okumalar dileriz.

Saygılarımla.

Aslan Kut

  • Arşiv Sayısı : 33
  • Son Sayı : Nisan-Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

MNG Box Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017