Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Muzaffer Mobilya - Dekorasyon Mimarlık Kataloğu
Ana Sayfa > Muzaffer Mobilya

Muzaffer Mobilya Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Muzaffer Mobilya adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Muzaffer Mobilya Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Muzaffer Mobilya

Dekorasyon Mimarlık Kataloğu

Muzaffer Mobilya 1999 yılında kurulmuştur. 10 yıl gibi kısa bir süre içerisinde Türkiye'de söz sahibi, önde gelen ahşap mobilya üreticilerinden biri olmuştur. Herkesçe takdir edilen bu başarıya özel, orjinal ve yenilikçi tasarımlar, makul fiyat, iyi servis ve bunun sonucu koşulsuz müşteri memnuniyeti sayesinde ulaşmıştır.

Bugün Muzaffer Mobilya 6.000 m2 kapalı alanda aylık 10.000 m2 ahşap mobilya üretim kapasitesine sahiptir. İşletme Bursa–Ankara karayolu üzerinde Türkiye, Balkanlar ve Ortadoğu'nun mobilya merkezi İnegöl ilçesindedir. Bu tesislerde, Muzaffer Mobilyanın tüm ürünlerinin sergilendiği 2.000 m2 lik teşir alanı mevcuttur. Bununla birlikte yurtiçi ve yurtdışındaki teşirleri ve bayileriyle müşterilerine en hizmeti ulaştırma imkanlarına sahiptir.

Muzaffer Mobilya yatırımlarına sürekli gelişim politikası ile devam etmektedir. Son teknoloji üretim makineleri, yetenekli tasarımcıları, eğitimli ve tecrübeli mühendisleri ile üretim hatalarını minimum seviyede tutarak en yüksek kaliteli ürün & hizmet ve minimum maliyetlere ulaşarak koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır.

Muzaffer Mobilya ailesi mutlu çalışanları ve müşterileri ile adil ve dürüst yaklaşımı, güçlü ilişkileri, yenilikçi ürünleri, gerçekçi pazar araştırmaları ve doğru kararları sayesinde her gün büyümektedir. Firma, değerlerinden taviz vermeden uluslararası mobilya sektöründe en iyilerden biri olmayı hedeflemiştir.

Sizleri de mutlu ailemizde görmekten memnun olacağız…

Muzaffer Mobilya

Vizyonumuz

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2009
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Muzaffer Mobilya Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017