Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
New Beauty - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > New Beauty

New Beauty Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj New Beauty adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

New Beauty Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

New Beauty

Kadın Moda Dergisi

Dilek tutmayı seviyorum. Umut ve güzellik getiriyor hayatıma.

Dilek tutmayı seviyorum. Umut ve güzellik getiriyor hayatıma. İlk sayının editosu denk geldi, çok değil bir hafta önce, sanki bir işaret gibi. Edito yazımda, hayattan ilham, cesaret ve sağduyu istememin bana dergiciliği getirdiğinden bahsetmişim.

Bir dilek tutmam gerektiğinde, hep kavramlar üzerinden giderim. Hayatın beni o kavramlara doğru sürüklemesi hayatın ta kendisidir benim için. Evet, cesaret, sağduyu, ilham dilemenin sürprizi, bana dergicilik olarak geri döndü. En son gittiğim yurt dışı seyahatinde yine dilek tutmam gereken bir an oldu. Bu sefer de ilham diledim. Hayattan zevk almak ve iyi şeyler üretebilmek için…

Dilediğim ilhamla sanırım yine dopdolu bir içerik hazırladık. Bunu yazarken yüzümde tebessüm oluşuyor. Birazdan edito sayfası baskıya girecek. Nedense en son edito sayfasını yazmayı seviyorum. Bütün hazırlık surecindeki duyguyu daha iyi aktarabilmek için sanırım. Kapağımız, en sevdiğim yüzlerden birisi Penelope Cruz. Gerçek ve samimi bir yüz. İnsanlara olumlu hisler geçiren ve onun için de sadece “güzel” olarak tanımlanamayacak bir yüz. Güzelliğe dair başka pek çok tanımı da hak ediyor.

Sonbahar sayısı estetik, güzellik ve kozmetiğe dair dünya çapındaki en son teknoloji ve gelişmelerle size ışık tutmak için okunmayı bekliyor. Yine sonbahar sayımızın açılış sayfaları, içinizi ısıtmak için doğaya dair güzelliklerden oluşuyor.

İlk sayıdan bu yana hayvan dostlarımız ve tabiatın güzelliklerinden dem vurduk. Onları anmak bizi yüksek tutuyor; umuyorum sizler için de öyledir.

Yenilendiğiniz ve yeni kararlar aldığınız bir sonbaharda keyifle ve güzellikle okumanız umuduyla…

Güzelliğin her halinin, her daim sizlerle olması dileğiyle…

Şah Yaycı

  • Arşiv Sayısı : 3
  • Son Sayı : Ekim 2014
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

New Beauty Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017