Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Nilüfer Sürücü Kursu - Eğitim Danışmanlık Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Nilüfer Sürücü Kursu

Nilüfer Sürücü Kursu


Bir sorun var biliyoruz ve;
Bu noktada,
Hiçbir sorun çözümsüz değildir bilinciyle; Sizleri, en temel insan hakkı olan yaşam hakkının sürekliliği noktasında 'önce insan' diye başlayan alternatif eğitim anlayışımızı yaşamaya ve yaşatmaya çağırıyoruz ve biz işimizi biliyor ve diyoruzki;

Kalitenin, Güvenin ve İlkeli çalışmanın sizlerle buluştuğı başarı kavşağında farkımız; Bursa'da bir ilk olup yasalar ile sizlere sunulmuş bir hak olan "20 Ders Saatlik Tamamen Şehir içi Direksiyon Eğitimiyle Araç Kullanmayı Öğretmek!"tir!

Güvenle araç kullanmanın vakti sizcede gelmedi mi?
Saygılarımızla...
 
 
"Direksiyon eğitimini, sürücü adaylarına ve ehliyet sahibi sürücülere verilen direksiyon eğitimi şeklinde ikiye ayırmayı faydalı görüyoruz.
25 Mayis 2011 Çarsamba
   
"1997 yılında eğitim-öğretime başlayan nilüfer sürücü kursu ilk gününden bugüne "en temel insan hakkı olan yaşam hakkının sürekliliği" ilkesini en temel ilkesi olarak görmüştür.
25 Mayis 2011 Çarsamba
   
"1987 yılında okullaşan sürücü kurslarıyla birlikte eğitimin bu alanın içinede girmesi ve süreç olarak yaşanması değişim beklentisini de beraberinde getirmiştir.
25 Mayis 2011 Çarsamba
   
"Nilüfer Sürücü Kursu özel direksiyon dersi, fiyatları ve eğitim kadrosu ile Bursa'lılara en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.
25 Mayis 2011 Çarsamba
 
 
 
"Milli Eğitim Bakanlığının o yıl için belirlemiş olduğu her ayın belirli tarihlerinde sürücü kursları dönemlerini açarlar.
24 Mayis 2011 Sali
 
 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017