Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Objektif - Haber Aktüel Dergisi
Ana Sayfa > Objektif

Objektif Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Objektif adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Objektif Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Objektif

Haber Aktüel Dergisi

Yola çıktığımızda umutlarımız ve hayallerimiz vardı yanımızda. Sonra biz bu hayallerimizi deneyimlerimizle yoğurduk. Tarafsız ve dürüst olmayı kendimize ilke edinerek siz değerli okuyucularımıza adı gibi objektif bir dergi sunalım istedik. Eskişehirlilerin destekleri ile de bu günlere kadar geldik. Sloganımız “Hayata kendi objektifimizden bakmaktı.” Daha önce Eskişehir’de yapılmamış bir şeyi yapalım istedik. Bir çizgimiz olmalıydı. Sayfalarımızın her birine büyük emekler verdik. Gece gündüz demedik çalıştık, yılmadık. Tek amacımız ortaya güzel bir dergi çıkarmaktı ve sizlerden aldığımızı gene sizlere layıkıyla sunmaktı.

Her yeni sayıya umutla, heyecanla başladık her birimiz ve her çıkan yeni sayı adeta bizim bebeğimiz gibi oldu. Doğdu, gelişti ve büyüdü bir sonraki aya. Haberden iş dünyasına, magazinden sağlığa, kültürden sanata kadar her ay pek çok konuya yer verdik dergimizde. Hep örnek alındık başkaları tarafından. Röportajlarımızda hep Eskişehir’in renkli ve tanınmış simalarıyla süslü oldu.

Mayıs 2006 yılında kurulan dergimiz kısa zamanda tanındı ve okuyucu kitlesi de günden güne çoğaldı. Firmalardan, otellere, restaurantlara, cafelere, kuaför salonlarından doktor muayenehanelerine ve sinema salonlarına kadar sadece okunsun diye dağıttık dergimizi. Kısacası Objektif ismini Eskişehirimizin her yerine kazıdık. Düzenli aralıklarla çıkan bir dergi olduğu için de Objektif herkesin güvenini ve haklı takdirini kazandı.

Objektif Dergisi kurulduğu günden bu yana gerek çalışanları, gerek yazarları, gerekse okuyucularıyla çok büyük bir aile oldu. Buradan tüm objektif okuyucularına ben bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. İyi ki varsınız… Objektif bizim değil, sizlerin dergisi çünkü. Sizlerle birlikte hep daha iyiye ve daha güzele…

  • Arşiv Sayısı : 25
  • Son Sayı : Aralık 2010
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Objektif Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017