Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Olea 43 - Yapı İnşaat Kataloğu
Ana Sayfa > Olea 43

Olea 43 Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Olea 43 adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Olea 43 Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Olea 43

Yapı İnşaat Kataloğu

43’ten geriye sayım başladı…

Güneş süzülecek yavaş yavaş gökyüzünde…

Ve Yepyeni bir hayat oluşacak zeytin ağaçlarının gölgesinde…

Bursa’nın son yıllardaki en prestijli yeri olan Bademli bölgesinin kalan en özel arazisinde, Bursa’ya değer katacak, yepyeni bir proje hayata geçiyor.

Olea43,doğayla uyumlu mimarisiyle, sunduğu ilklerle ve standartların çok ötesinde lüks anlayışıyla 43 ev sahibine ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor.

Hayat zeytin ağaçlarının gölgesinde yeniden şekilleniyor…

Olea43,zeytin ağaçlarıyla kaplı bir arazide inşa ediliyor. Doğaya saygı çerçevesinde evlerin projelendirilmesi tamamen ağaçlara göre yapıldı. İşte projenin 50 değil,40 değil, tam 43 evden oluşmasının nedeni de bu. Ayrıca projede kişisel bahçelerin yanı sıra 10.000m2’lik ortak yeşil alanlar da oluşturuldu. Böylece Olea43 sakinleri için yeşili ve doğayı hissedecekleri bir yaşam yaratıldı.

Lüksün Normları Yeniden Tanımlanıyor!

44.000m2’lik toplam alanda 43 ev, beklentilere ve isteğe göre seçilebilecek 3 farklı alternatifle konumlandırıldı. Her evin ortak özelliği ise tüm detaylarla bütünleşen lüks. Sauna ve hobi alanları gibi sizi şımartacak özelliklerden bina otomasyonuna kadar her şey ev sahiplerinin rahatı için düşünüldü.

Olea43,dünyanın yeni gözdesi ahşabın, tüm evlerin dış detaylarında kullanılmasıyla mimariye yeni bir bakış açısı armağan ediyor. Evlerin içi ise, her ev sahibinin kendi zevkine göre kendini yansıtacağı bir mekan oluşturması için sahiplerini bekliyor.

Olea43 sunduğu imkânlarla Bademli bölgesinde önemli bir farklılık ortaya koyuyor. Sosyal alanda yer alan açık/kapalı yüzme havuzu, fitness club, cafe, sinema, kuaför salonunun yanı sıra zeytin ağaçlarının gölgelediği rekreasyon alanları doğayla bütünleşmenizi sağlayacak.
Site içinde özel profesyonel ekipler 24 saat güvenliğinizi sağlarken, her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda bulunacak sağlık danışmanları da hizmetinizde olacak.
3 etapta tamamlanacak evlerin ilk etabının Ekim 2009’da sosyal alan ile birlikte sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Projenin tamamının ise Ekim 2011’de bitirilmesi hedefleniyor.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Olea 43 Katalog
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Olea 43 Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017