Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Omsa Line - Otomobil Araba Kataloğu
Ana Sayfa > Omsa Line

Omsa Line Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Omsa Line adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Omsa Line Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Omsa Line

Otomobil Araba Kataloğu

1995 Yılında Bursa - Türkiye'de faaliyetlerine başlayan Omsa, ahşap, krom, karbon, aluminyum ve deri oto aksesuarları konusunda uzmanlaşmış olup 130 personel i ile başta Almanya, Rusya, Cezayir ve İngiltere olmak üzere bir çok ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.

Kurulduğu ilk yıllarda, kaliteli ürün anlayışı ile üretim yapan firmamız yine o tarihlerde ürettiği ürünleriyle Avrupa pazarında " OMSALINE " markasıyla hak ettiği pazara sahip olmuştur. O yıllardaki bir çok BMW, Audi Vw, Peugeot, Citröen ve Mercedes marka araçlarda Omsa'nın titiz işçiliğini görmek mümkündür.

Omsa Oto Mobilya olarak, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız,makine parkurunu genişleterek krom aksesuar üretimine ağırlık vermiştir. AR-GE çalışmalarına yapmış olduğu yatırımlarla aksesuar sektörünü her zaman bir adım ileri götürme hedefini ilkelerine katmıştır. Kısa sürede de yatırımlarının karşılığını Türkiye pazarına'da açılarak görmüştür.

Firmamız çalışanlarına birer müşteri mantığı ile her zaman değer vermiş, firma içi eğitimlerle de çalışanlarını sürekli eğitmek yenilemek için gerekli çalışmaları yapmıştır.Bunun neticesinde çalışanlarının katkısıyla 2005 yılının son çeyreğinde ürün kalitesini, hizmet kalitesini ve çalışanlarının emeğini TÜV kalite belgesi alarak tescillemiştir.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2010
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Omsa Line Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017