Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Önce Sağlık - Bilim Sağlık Dergisi
Ana Sayfa > Önce Sağlık

Önce Sağlık Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Önce Sağlık adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Önce Sağlık Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Önce Sağlık

Bilim Sağlık Dergisi

Çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak hasta ve yakınlarının ihtiyaç, istek ve beklentilerini etik değerlerden ödün vermeden karşılayan,ulaşılabilir,kesintisiz ve güvenli sağlık hizmetini çağdaş olarak sunan uluslar arası düzeyde örnek bir kurum olmak misyonu ile Çalışanları ile bütünleşmiş; Güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş,bir kurum olmak. Akademik çalışmaları ile gelişimi hedefleyen hizmet ve eğitim sunmak vizyonu ile bütünleşmiş bir yapıda olan hastanelerimize ait Önce Sağlık isimli dergimizi sizlerle paylaşmaktan onur duyuyoruz.

 

Pamukkale Üniversitesi Önce Sağlık dergimiz 3 ayda bir yayınlanmakta ve hasta ve yakınlarımızın yanı sıra akademisyenlerimiz başta olmak üzere tüm personelimizle birlikte, Denizli ve çevre illerde etkin bir dağıtımla binlerce dergiyi ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Elit bir okuyucu kitlesine sahip olan dergimizin her sayısı arşiv niteliğinde ve her zaman bir başvuru kaynağı olarak kütüphanelerdeki yerini almaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : 2010
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Önce Sağlık Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017