Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Osmangazi Belediyesi Yayınları - Reklam Pazarlama Broşürü
Ana Sayfa > Osmangazi Belediyesi Yayınları

Osmangazi Belediyesi Yayınları Broşürü Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Osmangazi Belediyesi Yayınları adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Osmangazi Belediyesi Yayınları Broşürü Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Osmangazi Belediyesi Yayınları

Reklam Pazarlama Broşürü

Yayınevi Değil; Belediye

Osmangazi; konut, ticaret, trafik ve yerleşme açısından Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin en büyük, nüfusu en yoğun, buna paralel olarak da problemleri en fazla olan İlçesi ve Belediyesi durumunda bulunmaktadır.

Geniş bir hizmet alanına sahip olan belediyemiz, Santral Garaj Merkez Binası, Soğanlı Şantiye Binaları, Kültür Merkezleri ve birçok karakol ve sağlık ocağı ile ilçemize hizmet vermektedir.

Belediyemiz 1989/1994 Döneminde Erhan KELEŞOĞLU (DYP), 1994/1999 Döneminde Basri SÖNMEZ (ANAP), 1999/2004 döneminde Hilmi ŞENSOY (CHP), 2004/2009 döneminde Recep ALTEPE(AKP) başkanlığında ilçemize hizmet etmiş olup, Nisan 2009 tarihinden bu yana Mustafa DÜNDAR başkanlığında çalışmalarına devam etmektedir.

Tarihi mirasın korunmasına dönük çalışmalarıyla ülke çapında özel bir yer edinen Bursa Osmangazi Belediyesi, son iki yıl içerisinde piyasaya çıkardığı kitap, film ve müzik albümü türü yayınlarla da adından söz ettiriyor.

Osmangazi Belediyesi’nin 30’u aşkın kültürel yayını arasında; Osmangazi’yi tanıtan Türkçe-İngilizce kitapçık ve broşürleri, Bursa’nın tarihi kültürel geçmişinin Bursa ve ülke dışında tanıtımına dönük prestij kitaplarına, edebiyatın değişik dallarındaki güzel örneklerinden bilimsel yayınlara kadar pek çok eser yer alıyor.

  • Arşiv Sayısı : 8
  • Son Sayı : Seyyid Usül Kültür Merkezi - Culture Center
  • Yayın Türü : E-Broşür
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Osmangazi Belediyesi Yayınları Broşürü Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017