Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Oyunculuk - Kültür Sanat Dergisi
Ana Sayfa > Oyunculuk

Oyunculuk Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Oyunculuk adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Oyunculuk Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Oyunculuk

Kültür Sanat Dergisi

Oyunculuk, dünyada en çok merak edilen ve olmak istenilen mesleklerden biridir... Hemen hemen dünyadaki herkes oyunculuk ile ilgili bir temas halindedir. İnsanlar ya oyuncu olmak isterler cesaret edemezler ya da oyunculuğu ve oyuncuları çok yakından takip ederler.

Ülkemizde de son yirmi yılda oyunculuk bekli de yirmi yıldan çok daha fazla yol kat etmiştir. Açılan oyunculuk okulları, atölyeler, oyunculuk kursları ve bu eğitim veren kurumlardan mezun çok sayıda oyuncu, oyunculuğa başarılı şekilde hizmet çabasındadır.

Oyunculuğun tarifi nedir ya da oyuncu olmak için ne yapmak gerekir sorularının bir çok cevabı olabilir ama oyuncu olmak için tutulacak güvenli tek yol; ustaların açmış olduğu oyunculuk geleneğine saygı yoludur. Oyunculuk, ustaya saygı ile başlayıp ustayı geçmek için yapılan çok uzun yıllar süren bir yarıştır.

Oyunculuk Dergisi, oyunculuk eğitimi ve oyunculuk konusuyla ilgili ustalardan açılmış yolu, araştırma yazıları ile de dünyadaki oyunculuk biçimlerini takip eden, dünyadaki tek oyunculuk dergisidir.

  • Arşiv Sayısı : 6
  • Son Sayı : Nisan 2013
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Oyunculuk Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017