Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Özgür Kalıp - Yapı İnşaat Kataloğu
Ana Sayfa > Özgür Kalıp

Özgür Kalıp Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Özgür Kalıp adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Özgür Kalıp Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Özgür Kalıp

Yapı İnşaat Kataloğu

Şirket olarak 1980 yılından bugüne inşaat kalıpları - iskele sistemleri ve tüm yardımcı elemanlarının tasarlanması, projelendirilmesi, imalatı, satışı ve satış sonrası desteği ile yurtiçi ve yurtdışı projelerinde inşaat sektörüne hizmet vermekteyiz.

Küçükçekmece Kayabaşı Köyü'nde bulunan 2000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda yıllık 300.000 m3 iskele ve 65.000 m2 kalıp üretim kapasitesine sahibiz.

Proje bölümümüzde müşterilerimize kalıp ve iskele seçimi, proje yerleşimi, beton döküm aşamaları, kalıbın tekrar kullanılabilirliği, kalıp döşeme yük hesaplarının karşılaştırılması ve projedeki farklı çözümler üzerine bilgisayar destekli olarak hizmet vermekteyiz.

Edindiğimiz deneyim ve tecrübelerimizi kaliteyle birleştirerek siz değerli müşterilerimize hızlı, güvenli ve ekonomik çözümler sunmayı kendimize amaç edindik ve bu amaç doğrultusunda çalışıyoruz.

Projelerinizde sizlere ekonomik kalıp ve iskele çözümleri sunacağımızı hatırlatır ve birlikte çalışmayı temenni ederiz.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2010
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Özgür Kalıp Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017