Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Pazarola Bahçeşehir - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Pazarola Bahçeşehir

Pazarola Bahçeşehir Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Pazarola Bahçeşehir adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Pazarola Bahçeşehir Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Pazarola Bahçeşehir

Şehir Yaşam Dergisi

2000 yılından bu yana, Bahçeşehirli'nin Aylık Alışveriş ve Yaşam Dergisi

Türkiye'nin en seçkin yerleşim yerlerinden biri olan Bahçeşehir'de 2000 yılından beri yayın hayatını okurlarının destekleri ve reklamverenlerinin katkıları ile sürdüren Pazarola Dergisi bağımsız ve tarafsız yayıncılığı kendine ilke edinmiş lokal bir yayın organıdır.

İçeriğinde; sağlıktan lezzete, eğitimden güzelliğe, otomotivden estetiğe, röportajlardan güncel haberlere, bulmacadan astrolojiye, emlaktan modaya ve daha burada sayamadığımız pek çok başlığı bulunduran Pazarola Bahçeşehir dergisi "Hayatın tüm renklerini paylaşmak için" sloganıyla 2000 yılından beri Bahçeşehirli'nin Alışveriş ve Yaşam dergisi olmayı sürdürüyor.

BAHÇEŞEHİR

Bahçeşehir'li olmak bugünden geleceği yaşarken,
geleceği de garanti altına almaktır.

Türkiye'nin en önemli, dünyanın sayılı uydu kent projelerinden biri olan
Bahçeşehir projesi, 1996 yılında Birleşmiş Milletler HABİTAT II Konferası
çerçevesinde,"KURUMSAL UYGULAMALAR VE PROJELER" ödülüne, 1997 yılında da Kanada'da "YENİ KENTSEL YERLEŞİM ANLAYIŞI" ödülüne, Mayıs 2000 tarihinde de The American Institute of Architecsts tarafından "KENTSEL DÜZENLEME" ödülüne çalışmalardan dolayı Avrupa Konseyi Çevre Komisyonunun verilen Avrupa Konseyi "ödülüne layık görülmüştür.

Bahçeşehir, Küçükçekmece Gölü'nün kuzeybatısında yer alan TOKİ tarafından toplu konut projeleri çerçevesinde yapılaşmaya açıldığı son 15 yıl içinde planlı bir şekilde büyüyerek örnek bir uydu kent halini alan, kendi belediyesi olan ve toplu yapılaşması hızla devam eden bir İstanbul semtidir.

BahçeŞehir Belde Belediyesi, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesi sınırları içerisinde, Bahçeşehir toplu konut alanında, Boğazköy yerleşim birimi ve Hoşdere Köyü'nü de içerisine alan yaklaşık 2500 hektar alan dahilinde büyüyen nüfusa sahip bir beldedir.

Pazarola Ailesi

  • Arşiv Sayısı : 19
  • Son Sayı : Nisan 2011
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Pazarola Bahçeşehir Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017