Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
PC Extra - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > PC Extra

PC Extra Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj PC Extra adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

PC Extra Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

PC Extra

Teknoloji Bilişim Dergisi

PC Extra, C KÜP Bilişim bünyesinde 2002 yılından beri yayınlanmakta olan yüzde 100 yerli içerikle hazırlanan tematik bir dergidir. Türkiye'de tematik dergi kavramını ilk ortaya atan marka olarak öne çıkan PC Extra günümüze dek toplam 17 farklı sayı çıkarmıştır. PC Extra'nın çekirdek kadrosuna ek olarak, tematik yayınların içeriğine göre konusunda uzman yazarların katkılarıyla her sayısında okurlarına en fazla içeriği vermeyi amaçlamıştır.

PC Extra Online ise, PC Extra dergisinin elit okur kitlesini baz alan bir anlayışla 2010 yılında yeni yüzüyle internet kullanıcılarına anlık olarak tüketilmeyecek seçici bir içerik çizgisiyle merhaba diyor.

PC Extra Online, Türkiye ve dünyadaki bilgisayar ve iletişim teknolojileri meraklıları için bilişim teknolojileri konusunda pratik ve kalıcı bilgiler sunmayı ilke edinmiş bir bilgi kaynağıdır.

PC Extra Online'da yayınlanan her türlü içerik kaynak gösterilmeden ya da izin alınmadan elektronik ve basılı ortamlarda kullanılamaz.

  • Arşiv Sayısı : 6
  • Son Sayı : Ekim 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

PC Extra Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017