Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Photo Digital - Fotoğrafçılık Dergisi
Ana Sayfa > Photo Digital

Photo Digital Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Photo Digital adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Photo Digital Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Photo Digital

Fotoğrafçılık Dergisi

Fotoğraf, 150 yıllı aşkın geçmişi sürecinde özellikle son 10 yıldır farklı bir değişim içerisinde. Bilgisayar ortamı ile içi içe olan bu gelişim ve değişimin adını artık bugün herkes biliyor ve bir şekilde dijital fotoğrafın avantajlarını her alanda kullanıyor.

Ülkemizin ilk, dünyadaki sayılı dijital fotoğraf dergilerinden olan PHOTO DIGITAL, okurlarına en doğru bilgiyi en objektif şekilde ulaştırmak için 1 Ocak 1999 tarihinde yayın hayatına başladı.

Dijitalleşen fotoğraf dünyasına yeni bir soluk getirmek için amatör-profesyonel tüm kullanıcılara hitabeden PHOTO DIGITAL, binlerce abonesinin yanı sıra Türkiye genelinde gazete bayilerinde de satışa sunulmaktadır. Ve artık e-dergi ve iPAD üzerinden de PHOTO DIGITAL'i takip edebileceksiniz.

PHOTO DIGITAL içerisinde, en yeni ürünler, yazılım tanıtımları, ipuçları, örnek çalışmalar, kullanıcı testleri, sektörden haberler, internet sayfaları, portfolyolar, bilişim sayfaları, eğitim köşeleri, teknik yazılar ve özel dosya konuları uzman editörler ve profesyonel bir yazar kadrosu tarafından hazırlanmaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 4
  • Son Sayı : Kasım-Aralık 2011
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Photo Digital Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017