Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Photoshop Magazin - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > Photoshop Magazin

Photoshop Magazin Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Photoshop Magazin adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Photoshop Magazin Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Photoshop Magazin

Teknoloji Bilişim Dergisi

Hangimizin hayatında fotoğraf yok ki? Her mahallesinde bir fotoğrafçının yer aldığı ülkemizde fotoğrafın hayatımızdaki yeri ve önemini tartışmaya gerek bile yoktur. Kaldı ki günümüzde neredeyse hepimizin cebinde taşıdığı inanılmaz kaliteli fotoğraflar çeken cep telefonları ile dijital bir dünyanın başladığını hepimiz çok derinden hissetmiş olduk.

Peki ne olacak bu kadar dijital fotoğraf? En azından nasıl yöneteceğiz ve arşivleyeceğiz. Bu her düzeyden Photoshop kullanıcısını ilgilendiren değil. Hepimizi ilgilendiren bir sorun.

Peki çevremizde gördüğümüz tasarım içeren herşey. Elimizde tuttuğumuz biletten içtiğimiz sütün ambalajına, okuduğumuz gazetenin tasarımından, giydiğimiz çamaşırın etiketine kadar tüm tasarım aleminin vazgeçilmez programlarını üreten Adobe şirketinin tüm programları ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi dergimizde bulabilirsiniz.

Photoshop Magazin, photoshop kullanıcısının yayınıdır. Her düzeyden Adobe yazılımları bilgileri püfleri ve entegre diğer program ve sektörel bilgileri içerir. Photoshop Magazin Dergisi ülkemizdeki photoshop kullanıcılarının okuduğu bir dergidir. Yurdun her yanındaki gazete bayilerinde satılmaktadır. Medya, matbaacılık, reklam, fotoğrafçılık başta olmak üzere bir çok sektörün takip ettiği rakipsiz bir yayındır. Geleneksel hale gelmiş yarışmalarıyla sektörün nabzını tutmayada çalışmaktadır.

Dijital yaşamın vazgeçilmez programları hakkında merak ettiklerinizi artık Dijital Mecmua aracılığıyla dijital raflarda bulabileceksiniz. Ülkemizden ve dünyadan Adobe programlarının gurularının yazar olarak konumlandığı dergimizi artık e-dergi ve iPad üzerinden de ulaşabileceksiniz. Photoshop'un sihirli dünyasına katılmaya geç kalmayın...

  • Arşiv Sayısı : 68
  • Son Sayı : Ağustos 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Photoshop Magazin Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017