Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Prime-SteelOrbis - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Prime-SteelOrbis

Prime-SteelOrbis Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Prime-SteelOrbis adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Prime-SteelOrbis Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Prime-SteelOrbis

İş Dünyası Dergisi

Sevgili Okurlar,

Türkiye yerel inşaat demiri ve sıcak rulo piyasasında fiyatlar, SteelOrbis piyasa analistlerinin düşündüğü gibi artış kazandı. Mart ayına piyasanın hızlanması ve ABD Ticaret Bakanlığı’nın Türkiye’den yapılan inşaat demiri ithalatına getirdiği geçici antidamping vergilerinin haberiyle giriyoruz. Sektör için hiç de sürpriz olmayan bu haksız durumun detaylı değerlendirmelerini derginizin sayfalarında bulacaksınız.

2017 yılı başlarken ilk kütük ihracatını gerçekleştiren Koç Metalurji AŞ’nin çalışmalarını ve gelecek planlarını Genel Müdür Sayın Murat Umur ve Dış Ticaret Müdürü Sayın Mert Damar ile konuştuk.

Sevgili okurlar, sektörde navlunun önemi zor zamanlarda daha da artıyor. Biz de böylesi bir dönemde lojistik sektöründen profesyonellerin sektöre sunduğu hizmetlerin güncel durumunu öğrenmek istedik. Lojistik odak konumuzdaki görüşleri ilgiyle okuyacağınızı düşünüyoruz.

Siz derginizi okumayı sürdürürken bizler de SteelOrbis 2017 Bahar Konferansı & 76. IREPAS Toplantısı için 26-28 Mart 2017 tarihinde, Intercontinental Budapest’de dünyanın çeşitli bölgelerinden bir araya gelecek sektör profesyonellerini buluşturacağız. SteelOrbis ofislerinin yoğun biçimde hazırlıklarını sürdürdüğü dünyanın bir numaralı uzun çelik piyasası konferansında küresel çapta sektörü doğrudan ya da dolaylı ilgilendiren konulardaki tartışmaları derginizin gelecek sayısında sizlere yansıtmaya çalışacağız.

Sizlerden gelen eleştiri, görüş ve önerilere yol gösterici olması nedeniyle büyük önem veriyoruz. Derginizde yayımlanan fikirlere dair görüşlerinizi paylaşmayı lütfen sürdürünüz.

Gelecek ay görüşmek üzere.

Barış Yarsel

  • Arşiv Sayısı : 83
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Prime-SteelOrbis Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017