Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Prime-SteelOrbis - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Prime-SteelOrbis

Prime-SteelOrbis Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Prime-SteelOrbis adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Prime-SteelOrbis Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Prime-SteelOrbis

İş Dünyası Dergisi

Sevgili Okurlar,

SteelOrbis analistleri, çelik piyasalarında yılın ilk üç ayında yaşananları özetledi. Yılın ilk üç ayında hammadde fiyatlarında dalgalı bir seyir izlenirken, yassı mamul piyasasının yüzü ihracat ile güldü. Uzun ürünler ise özellikle iç piyasada talep sorunuyla boğuşmayı sürdürdü. Piyasalarda yaşananları, grafikerle birlikte derginizde okuyabilirsiniz.

Mart ayının sonlarında, SteelOrbis Bahar 2017 Konferansı ve 76.IREPAS Toplantısı Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de gerçekleşti. Konferansta 350’den fazla sektör temsilcisi kayıt yaptırdı. 107 çelik üreticisi temsilcisinin yanı sıra, ağırlıklı hurda olmak üzere hammadde tedarikçileri de 58 katılımcıyla yer aldılar. Sadece küresel uzun çelik piyasalarının değil, artık küresel hurda piyasasının kalbi de her altı ayda bir bu konferansta atıyor. Bu önemli buluşmanın tüm detaylarını, birçok ilgi çekici sunumun özetini ve konferansın görsellerini özel sayfalarımızda takip edebileceksiniz. Ajandalarınıza şimdiden not almanız için belirtelim: Bir dahaki buluşma olan SteelOrbis 2017 Güz Konferansı & 77. IREPAS Toplantısı 24 - 26 Eylül tarihleri arasında Atina’da düzenlenecek.

Mart ayının ilk günlerinde ise SteelOrbis tarafından 2011 yılından beri düzenlenen Piyasa Sohbetleri’nin bu yılki ilk ayağı İzmir’de MMK Metalürji sponsorluğunda gerçekleşti. Gördüğünüz gibi son derece yoğun katılımlı iki toplantında sektörün de geleceğe dair bakışını ve son aylarda yaşananları nasıl değerlendirdiğini de ilk elden takip ediyoruz.

Sevgili okurlar, dünya çelik sektörünün en ilginç ve atılgan yöneticilerinden Sanjeev Gupta ile, son dönemde ardı ardına yatırımlarla büyüyen ve sıklıkla ismi duyulan Liberty House operasyonları ve dünya çelik sektörünün durumu hakkında konuştuk. Bu çok önemli röportaj, son dönemin en dikkat çeken çelik firması Liberty House ve Başkanı Sanjeev Gupta’nın küresel çelik piyasalarına dair görüşleriyle ilginizi çekecektir.

Lütfen her türlü eleştiri, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmayı sürdürün. Sizlerden gelen her türlü görüşe, daha iyisini yapabilmemiz için bize yol gösterici olması nedeniyle çok büyük önem veriyoruz.

Barış Yarsel

  • Arşiv Sayısı : 84
  • Son Sayı : Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Prime-SteelOrbis Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017