Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Prime Time - Haber Aktüel Dergisi
Ana Sayfa > Prime Time

Prime Time Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Prime Time adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Prime Time Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Prime Time

Haber Aktüel Dergisi

RADYO TELEVİZYON GAZETECİLERİ DERNEĞİ TARİHÇESİ
Radyo televizyon Gazetecileri Derneği(RTGD, 1978'de kurulmuş olup' Gazete, dergi, ajanslarda 'radyo televizyon' dalında, radyo ve televizyonların yayın kesiminde en az bir yıl çalışanlarla, iletişim ve medya sektöründe faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların basın ve halkla ilişkin ünitelerinde görev yapanları' bünyesinde toplamaktadır.

RTGD, radyo ve televizyon sektöründe çalışanların mesleki bilgilerinin geliştirilmesi, dayanışmalarının güçlendirilmesi, modern teknik ve düşüncelerin kavranıp benimsenmesi için üyeleri arasında ve ilgili tüm kurum / kuruluşlarla işbirliği halinde çalışmalarını 25 yıldır sürdürmektedir.

Bu amaçlara hizmet için, 1979'dan itibaren yayınlanan ikinci kanal dergimiz de, radyo televizyon dünyamızdaki güncel oluşumları izlemektedir.

Derneğimizin, 1979 yılından beri radyo televizyon alanındaki çalışmaları gözlemleyerek verdiği ödüller, sektör açısından o yayın mevsiminin en kapsamlı, objektif ve yansız değerlendirmesi olarak kabul olunmaktadır.

RTGD'nin 1996'dan beri verdiği Uluslar arası Barış ve Dostluk Ödülü de derneğin dış kamuoyunda Türkiye'nin imajına yaptığı bir katkı olarak kaydedilmektedir.

RTGD, kendi kaynaklarıyla Ankara İletişim Meslek Lisesi'nin binasının tümünü modernize ettirerek kapsamlı bir restorasyon yaptırmıştır. Okulu bilgisayarlarla teçyiz edip okul binasında birde film stüdyosu kurulumu gerçekleştirmiştir.

Özetle, RTGD radyo televizyon alanında Türkiye'nin ehliyeti olan, en köklü ve yaygın uzman meslek kuruluşudur.

  • Arşiv Sayısı : 5
  • Son Sayı : Kasım 2008
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Prime Time Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017