Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Risk&Life - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Risk&Life

Risk&Life Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Risk&Life adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Risk&Life Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Risk&Life

İş Dünyası Dergisi

Değerli Dostlar

NART'ın 15.yılına özel hazırladığımız, Global dünyadan ve Türkiye'den sektörel haberleri bulacağınız Risk & Life Dergimizin 7.sayısı çıktı.

NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.’yi kuralı 15 yıl, Global Risk Yönetim Dünyası ile tanışalı tam 32 yıl oldu. Müşterilerimiz , iş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımla birlikte geçirdiğimiz son 15 yılda yaşadıklarımızı , global dünyadan ve Türkiye'den bahsettiğimiz Risk & Life dergimizin yeni sayısında bulacaksınız.

Bu sayımızda , Türkiye'de 6 şubesi, 100’ün üzerinde risk uzmanı, 130 ülkedeki iş partnerleri , 25 bin çalışanı ile yerel ve global endüstri , hizmet ve finans kuruluşlarına ve bireylere risk yönetimi, sigorta satın alması ve hasar danışmanlığı hizmeti veren NART'ın, 15. yıl kutlamaları ile ilgili müşteri görüşlerinin yanı sıra , 12 senedir yapılan NART Risk Management Forum Toplantıları hakkında önemli bilgiler bulacaksınız .

İnovasyon başarısı ile öncü rol üstlenen NART'ın bu kez, Sanat Sigortaları , Siber Riskler, Alacak Riskleri ve Afrika, Ortadoğu, Güney Amerika Bölgelerinde ki Risk Yönetimi ile ilgili yeniliklerini ve toplantı haberlerini bulacaksınız . Sanayi 4.0 devriminin beraberinde getirdiği tehditleri ve çözümleri bu sayımızda işledik .
Dünya Sigorta endüstirisini etkileyen 25 olay ile Bireysel Emeklilik Siteminde ve "sigorta sektöründe neler oluyor "un özetini bu sayıda bulacaksınız .

Bize güvenenlerle ilgili makaleleri ve 30 seneye yakın senedir dostumuz olan, geçen sene aramızdan ayrılan , kıymetli büyüğümüz, KALE Grubu Kurucu Başkanı İbrahim Bodur ile ilgili anılarımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Hemen sayfalarımızı çevirmeye başlayın....

LEVENT NART
Yönetim Kurulu Başkanı

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Kasım-Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Risk&Life Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017