Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Şamdan Plus - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Şamdan Plus

Şamdan Plus Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Şamdan Plus adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Şamdan Plus Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Şamdan Plus

Şehir Yaşam Dergisi

ÖZEL RÖPORTAJLAR, ÖZEL DOSYALAR VE ÖZEL ÇEKİMLER...

Samdan Plus’tan özel bir sayı daha... Biliyorsunuz yılda birkaç kez özel sayı hazırlıyoruz ve her biri büyük ses getiriyor. Çünkü çok özel röportajlar, çok özel dosyalar ve çok özel fotoğraf çekimlerimiz oluyor. Bu özel sayımızda yine ilgiyle okuyacağınız konu ve konuklarımız
ve bakmaya doyamayacağınız fotoğraf çekimlerimiz var. İşte onlardan birkaç örnek...

Önce röportaj konuklarımızdan söz edeyim. Yakın dost olan cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Alara Koçibey, Tuvana Büyükçınar Demir ve Emine Palabıyık, dostluklarını iş hayatına taşımış ve ‘3 Moms’ adlı çocuk odası markasını kurmuştu. Ortaklar işi büyütüp şimdi de ‘3 Homes’ adıyla bir dekorasyon ve mimarlık markası kurdu. Bu yeni işleriyle ilgili ilk röportajlarını da Şamdan Plus Özel Sayısı’na verdiler. Hem yeni işlerini, hem dostluklarını, hem de gelecek planlarını anlattılar. Ayrıca objektifimize çok özel pozlar da verdiler.

Cemiyet hayatının ünlü ismi Enci Teker, Frank Roccogrande adlı bir finansçı ile evlenip Londra’ya yerleşmişti. Bu evliliğinden bir de çocuk sahibi olan Enci Hanım, eşi ve kızıyla birlikte Londra’da Samdan Plus Özel Sayısı için objektif karşısına geçti. Enci Hanım ve eşiyle evlilikleri, Londra’daki yaşamları ve çocuklarıyla ilgili bir de röportaj yaptık.

İş dünyasının ünlü ismi Erdinç Acar ile cemiyet hayatının gözde isimlerinden olan eşi Hande Acar ilk kez birlikte, Şamdan Plus Özel Sayısı için röportaj verdi. Özel hayatlarıyla ilgili sorularımıza çok samimi yanıtlar veren Acar çifti, objektiflerimize mutluluk pozları da verdi.

İstanbul’dan çıkıp dünyaya adını duyuran mücevher ve çanta markalarının yaratıcılarıyla da röportaj yaptık. Dünya starlarının da tasarımlarını kullandığı Bee Goddess, Kısmet by Milka, House of DIV mücevher markaları ve Manu Atelier, Bera ve 324 New York adlı çanta markalarının sahipleri başarı hikayelerini Şamdan Plus’a anlattı.

Son zamanlarda ‘derinmermerci.com’ adlı sitesiyle gündemde olan cemiyet hayatının en sık ve stil sahibi isimlerinden Derin Mermerci Aydın da özel sayımızın konuklarından biri. Derin Hanım da yeni isini, modaya bakışını ve stilini anlattı.

Sıklık ve stil sahibi demişken yaz modası ve trendlerini öğrenmek için de bir dosya hazırladık. Başak Dizer Tatlıtuğ, Etel Baler, Mina Başaran ve İdil Fırat ile yeni sezon modası üzerine konuştuk. Yeni sezonun en beğendikleri trendleri ve dolaplarına ekledikleri yeni tasarımları da anlatan ünlü isimler, bir de onlarla poz verdi.

Yaz trendleri modayla sınırlı değil tabii. Peki eğlence, spor, beslenme, güzellik, estetik ve dekorasyon alanlarında bu yazın öne çıkanları neler? İşte bu soruların cevaplarını alanlarında en yetkin isimlere sorduk. Bu yaz trendlerden uzak kalmak istemiyorsanız bu dosyamızı da mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum.

Bu sayımızda ayrıca, Eda Taşpınar, İpek Toplusoy ve Esra Oflaz Güvenkaya ile seyahat üzerine röportajımızı, Feryal Gülman’ın en son gittiği Hindistan izlenimlerini ve Zeynep Ilıcalı’nın güzelliğiyle herkesin dilindeki Zorlu Center Residence’deki dairesini görecek ve dairesinin dekorasyonu üzerine sohbetimizi de okuyacaksınız.

Şamdan Plus Özel Sayısı’nı keyifle okumanızı diliyor ve bu hafta veda ediyorum.

Haftaya görüşmek üzere...

Hoşçakalın

Bülent Cankurt

  • Arşiv Sayısı : 69
  • Son Sayı : 26 Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Haftalık

Şamdan Plus Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017