Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Şamdan Plus - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Şamdan Plus

Şamdan Plus Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Şamdan Plus adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Şamdan Plus Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Şamdan Plus

Şehir Yaşam Dergisi

DÜNYANIN 'EN İYİ'LERİ LOS ANGELES VE LONDRA'DA ÖDÜLLENDİRİLDİ

Geçen hafta biri Amerika’da, biri de İngiltere’de olmak üzere çok önemli iki ödül töreni gerçekleşti. Amerika’da Los Angeles’taki törende, müzik dünyasının en önemli ödüllerinden olan Grammy Ödülleri sahiplerini buldu. ‘Late Late Night Show’ programının sunucusu James Corden’ın sunduğu 59. Grammy Ödül Töreni’ne; Adele, Beyonce, Justin Bieber gibi dünyanın en ünlü şarkıcıları katıldı. Sahne şovlarının ve şarkıcıların cesur kıyafetlerinin dikkat çektiği ödül törenine geniş yer ayırdık.

Los Angeles’ta müzik dünyasının ‘en iyi’leri seçilirken Londra’da ise sinemanın ‘en iyi’lerin ödüllendirildi. İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi’nin (BAFTA) seçtiği sinemanın en iyileri ödüllerini, Royal Albert Hall’daki düzenlenen görkemli törenle aldı. BAFTA Ödül Töreni de dünyaca ünlü starları bir araya getirdi.

Artık İstanbul’a dönelim ve burada neler olmuş onlara bir göz atalım. Burada haftanın en çok ilgi gören daveti, bir yardım gecesiydi. Ressam Tülin Kanun tarafından başlatılan ‘Bir Resim Yap-Bi.Re.Y’ projesi kapsamında ünlü isimlerin yaptıkları resimler Çırağan Sarayı’nda düzenlenen bir geceyle satışa sunuldu. İş, cemiyet, siyaset, sanat ve şov dünyasından ünlü isimlerin katıldığı gecede, açık arttırmayla satılan resimlerden elde edilen gelirin tamamı Türkiye Alzheimer Derneği’ne bağışlandı.

Etkin girişimcilik, mentorluk ve yatırımcılık kavramlarına liderlik yapan Endeavor Türkiye’nin 10. kuruluş yıl dönümü de geçen haftanın öne çıkan davetlerinden biriydi. Endeavor Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kurttepeli’nin ev sahipliğinde, iş dünyası ve girişimcilerin katılımıyla Swissotel’de gerçeklesen kutlama, Türk ekonomisine yön veren isimleri bir araya getirdi.

Etkin girişimcilik, mentorluk ve yatırımcılık kavramlarına liderlik yapan Endeavor Türkiye’nin 10. kuruluş yıl dönümü de geçen haftanın öne çıkan davetlerinden biriydi. Endeavor Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kurttepeli’nin ev sahipliğinde, iş dünyası ve girişimcilerin katılımıyla Swissotel’de gerçekleşen kutlama, Türk ekonomisine yön veren isimleri bir araya getirdi.

Arçelik ile Beymen Home’un özel projesi de geçen hafta görücüye çıktı. Proje kapsamında, cemiyet hayatının ünlü isimleri Arçelik Selamlique Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi’nin kapsüllerinden esinlenerek birer sofra hazırladı. Sofralar Beymen Home Zorlu Center’da düzenlenen davetle tanıtıldı.

Geçen hafta Malta Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Franklin Aquilina da Conrad Hotel’de bir resepsiyon verdi. Malta’nın Avrupa Birliği Dönem Başkanlığı’nı devralması nedeniyle düzenlenen resepsiyona, iş ve cemiyet hayatından ünlü isimler katıldı.

Son olarak röportajımız hakkında da bilgi vereyim. Cemiyet hayatının yakından tanıdığı, Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak ile Bağdat Caddesi’ndeki muayenehanesinde buluşup iş hayatını, aile yaşantısını ve yeni projelerini konuştuk.

Haftaya görüşmek üzere...
Hoşçakalın

Bülent Cankurt

  • Arşiv Sayısı : 59
  • Son Sayı : 15 Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Haftalık

Şamdan Plus Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017