Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Şamdan Plus - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Şamdan Plus

Şamdan Plus Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Şamdan Plus adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Şamdan Plus Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Şamdan Plus

Şehir Yaşam Dergisi

13. yaşımızı çok özel bir sayıyla kutluyoruz

Bu ay 13. yaşımızı doldurduk ve bunu özel bir sayıyla kutlayalım istedik. Bu özel sayıda, keyifle okuyacağınız çok özel röportajlar yaptık, ilginize çekecek dosyalar hazırladık ve size rehberlik edecek konulara yer verdik. Ve işte onlardan bazı örnekler...Olaylı boşanma süreciyle gündemde olan Demet Şener, çok özel bir röportajla özel sayımıza konuk oldu. Özel pozlar da veren Demet Hanım, yaşadığı sıkıntılı süreci, eşi İbrahim Kutluay’dan ayrıldıktan sonraki yeni hayatını, işlerini ve ileriye dönük projelerini bizimle paylaştı. Boşanma süreci ve yeni hayatıyla ilgili ilk kez konuşan Demet Şener’in samimi açıklamalarını ilgiyle okuyacağınızdan eminim. 31 Mart’ta nikah kıyıp, 6 Mayıs’ta Venedik’te görkemli bir düğünle hayatını işadamı Nedim Keçeli ile birleştiren ünlü oyuncu Gamze Karaman, evlendikten sonra ilk röportajını Şamdan Plus 13. Yıl Özel Sayısı’na verdi. Gamze Hanım, evliliğini, ne zaman anne olacağını, iş hayatıyla ilgili düşüncelerini ve hakkında merak edilen her şeyi anlattı. Türkiye eski güzellerinden olan Gamze Hanım, objektiflerimize çok özel pozlar da verdi. Yakın dost olan cemiyet hayatının ünlü isimleri Gül Gölge Saygı ve Ahu Orakçıoğlu yelkenci oldu. Aylardır ders alan iki arkadaş, sertifikalarını da aldı. Yani onlar artık profesyonel birer yelkenci... Saygı ve Orakçıoğlu yelken tutkunlarını, ilk kez Şamdan Plus 13. Yıl Özel Sayısı’nda anlattı. Onlarla, yelken yaparken verdikleri pozlar eşliğinde, bu tutkunlarının nereden kaynaklandığını, ne zaman yelkenli kullanmaya karar verdiklerini, ders alma sürecini ve bu konuda ne kadar ileriye gitmeyi hedeflediklerini konuştuk. Başka röportajlarımız da var ama biraz da dosyalarımız ve konularımızla ilgili bilgi vereyim.

‘Kendi markasını yaratanlar’ adlı dosyamızda, marka kuran cemiyet hayatının ünlü isimleriyle konuştuk. Bir zamanlar sadece davetlerde gördüğümüz Şebnem Çapa, Aslı Şen, Elif Gönlüm, Serra Türker ve Sinem Güven artık yarattıkları markalarla anılır oldu. Her biriyle ayrı ayrı röportaj yapıp, marka kurmaya nasıl karar verdiklerini, bu süreçte neler yaşadıklarını, ürünlerinin özelliklerini, markalarının geldiği yeri ve hedeflerini sorduk.

Yaz geldi, tatiller başladı ve biz de bu özel sayıda tatil ve seyahat konularına geniş yer ayırdık. Sizlere fikir vermesi ve rehberlik yapmasını amaçladığımız konularımız arasında, Avrupa’nın masal şehirleri, lezzet tutkunları için yurtdışındaki gurme destinasyonlar, çocuklu ailelere özel macera dolu bir tatil için Amerika’nın en iyi milli parkları bulunuyor. Ayrıca ünlü isimlere bu yaz nerelerde tatil yapacaklarını sorduğumuz bir konumuz da yer alıyor. Her yıldönümü sayımızda olduğu gibi yine en sadık okurlarımız olan İstanbul’un elitlerine, bizim hakkımızdaki fikirlerini sorduk. Sağ olsunlar Şamdan Plus için o kadar güzel cümleler kurmuşlar ki, göğsümüz kabardı. O güzel cümleler ve iyi dilekleri için hepsine çok teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürü ise siz hak ediyorsunuz. Çünkü siz okuduğunuz için Şamdan Plus 13 yıldır var. Çok teşekkürler...

Haftaya görüşmek üzere...

Hoşçakalın

Bülent Cankurt

  • Arşiv Sayısı : 77
  • Son Sayı : 21 Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Haftalık

Şamdan Plus Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017