Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Savunma ve Havacılık - Savunma Sanayi Dergisi
Ana Sayfa > Savunma ve Havacılık

Savunma ve Havacılık Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Savunma ve Havacılık adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Savunma ve Havacılık Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Savunma ve Havacılık

Savunma Sanayi Dergisi

Mönch Türkiye Yayıncılık, Bonn/Almanya merkezli uluslararası Mönch Publishing Group (MPG)'un Türkiye, Orta Asya Cumhuriyetleri ve Orta Doğu faaliyetleri için bir odak noktası olarak 1987 yılında kurulmuştur.

Konuyla ilgili yetkili ve uzmanların istek ve arzuları doğrultusunda Savunma Sanayi ve Sivil Havacılık konularında uluslararası platformlardaki gelişmeler, ArGe faaliyetleri, endüstriyel, teknik ve bilimsel konularla ilgili bir bilgi ve iletişim platformu oluşturmak amacıyla Savunma ve Havacılık dergisi Türkiye'nin savunma sanayi ve sivil havacılık konularında tek uzman dergisi olarak yayınlamaya başlamıştır.

1987 yılından günümüze kadar başarıyla yayınını sürdüren Savunma ve Havacılık dergisi, bir yandan uluslararası savunma sanayilerindeki gelişmeleri ve gerçekleştirilen çalışmaları okuyucularına düzenli olarak iletirken, ayni zamanda da Türkiye'de aynı dogrultudaki faaliyetleri Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ihtiyaçları çerçevesinde ele alarak, tüm ilgililer için iki taraflı bir bilgi iletişim platformu olarak yerini almıştır.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 02/2008
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Savunma ve Havacılık Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017