Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Sektörel - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Sektörel

Sektörel Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Sektörel adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Sektörel Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Sektörel

Sektörel Dergisi

Doğu Akdeniz yani İskenderun Körfezi; sosyo-ekonomik ve stratejik önemiyle iş dünyasının ana aktörlerinin göz hapsine aldığı bir bölge olması ve her geçen gün daha geniş bir yelpazeye yayılan iş alanlarıyla, ülkemiz ve dünyanın cazibe merkezi haline gelmiştir.

Bakû-Tiflis-Ceyhan, Yumurtalık-Kerkük petrol boru hatları ve planlanan termik santrallerin devreye girmesiyle enerji terminaline dönüşecek olan İskenderun Körfezi; İsdemir'in yassı mamül üretimine geçmesiyle başlayan sanayileşme sürecinde bölgenin kaderi değişmiştir.

Sanayileşmenin önünün açılmasıyla ana ve yan sanayi üretimi yapan bir çok sektör peş peşe iş dünyasındaki yerini almıştır. Açılan yeni işletmeler, bölgedeki mevcut ekonomik potansiyel içerisinde yer alabilmek için hızlı bir rekabet yarışı içerisine girmişlerdir. Bölgedeki rekabet yarışı ve küreselleşmenin etkisiyle yaşanan hızlı değişimler, birçok şirketin kabuk değiştirmesini kaçınılmaz kıldığı gibi, mevcut pazar payını korumaya çalışan şirketler arasında da kalite ve markalaşma yarışını da beraberinde getirmiştir.

İşte tam bu noktada merkezi İskenderun, ancak yelpazesi Doğu Akdeniz'i kucaklayacak olan bir yayını; "SEKTÖREL" Aylık Ekonomi Dergisi'ni okurlarla buluşturmak istedik. Her sayısında farklı bir sektöre projeksiyon tutacak olan "SEKTÖREL", iş dünyasını her kesimle buluşturma görevini yerine getirecektir.

SEKTÖREL'in amacı; bölgedeki sanayileşmenin önünü açmak, işletmelerin tıkanan yönlerine ışık tutarak çözüm üretmek ve firmaları yaptıkları üretimlerle tanıtarak ürünlerinin iç ve dış piyasada yeni pazarlar bulmasını sağlayarak üretici ve tüketiciyi bir araya getirmek olacaktır.

  • Arşiv Sayısı : 62
  • Son Sayı : Eylül 2014
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Sektörel Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017