Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Seninle - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Seninle

Seninle Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Seninle adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Seninle Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Seninle

Kadın Moda Dergisi

Ağustos Keyfi

Evet, yaz mevsimi bu yıl gerçekten çok geç geldi. Dolayısıyla hayatımızdaki her şey bu doğrultuda ötelendi. Tabii ki, tatiller de… Eminim, yaz tatiline henüz çıkmamış olanlar var içinizde. Biz de bunu düşünerek hala tatil planları yapanlar için öneriler hazırladık. Gardırop gurumuz Tülin Kermen’in bavul hazırlama tüyoları ve Güzid Yülek’in tatile çıkacaklar için seçtiği pratik bavul seçeneklerine göz gezdirmenizi öneririm.

Bu ayki kapak ismimiz Ebru Şallı… Bir süredir Sinan Akçıl ile bir dargın bir barışık yaşadığı aşkla gündemde, biliyorsunuz. Ebru Şallı ile yaptığımız mükemmel kapak çekiminin dışında, sorularımıza tüm samimiyetiyle verdiği yanıtları da röportajımızda bulabilirsiniz. Evet, çok güzel bir kadın, evet mükemmel bir vücuda sahip. Ama aynı zamanda kusursuz bir iç güzelliği olduğunu da yeniden kanıtlıyor içten ve enerjisi hiç bitmeyen tavrıyla. Bu dikkat çekici söyleşiyi mutlaka okumalısınız.

Moda çekimlerimizi ünlü oyuncularla gerçekleştirdiğimizi biliyorsunuz. Bu ay ki modelimiz ‘Kırgın Çiçekler’ dizisinin genç ve gerçekten çok güzel oyuncusu Nil Keser oldu. Büyükada’nın bakir koylarından birinde görüntüledik kendisini. Tam da yaz mevsimine yakışır bir biçimde çok güzel kareler çıktı ortaya. Eminim, sizin de çok hoşunuza gidecek… Erkek röportajımız ise kısa bir süre önce başlayan ve kısa sürede sevilen ‘Tutar mı Tutar’ dizisinin sempatik oyuncusu Paşhan Yılmazel’le gerçekleşti. O da tüm içtenliğiyle yanıtladı tüm sorularımızı. Ve son olarak başarılı oyuncu Gülçin Santırcıoğlu’na gezi sayfalarımızı teslim ettik. O da Kaş’ı bizim için kaleme aldı. Gelecek ay yepyeni bir mevsimde yepyeni bir dergiyle karşınızda olacağız.

Gelecek ay görüşmek üzere...

Nilüfer Pazvantoğlu

  • Arşiv Sayısı : 44
  • Son Sayı : Ağustos 2015
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Seninle Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017