Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Sigortam.net - Sigorta Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Sigortam.net

Sigortam.net


Türkiye'de tek online sigorta karşılaştırması ve alımı hizmeti sunan Sigortam.net, Türkiye'nin önde gelen internet yatırımları olan Kariyer.net, Gittigidiyor.com gibi şirketlerle birlikte İlab Holding'in bünyesinde yer almaktadır.

Araç kasko, zorunlu trafik ve özel sağlık sigortası branşlarında 20'nin üstünde sigorta şirketine ait teklifleri www.sigortam.net internet sitesi aracılığıyla karşılaştırma ve satın alma hizmeti sunan Sigortam.net, aynı zamanda 7/24 hizmet veren Müşteri Hizmetleri ile 444 24 00 numaralı telefondan müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Türk girişimciler, Türk proje ekibi ve Türkiye'de geliştirilen teknolojilerle hayata getirilen Sigortam.net, tümü kendi alanında uzman ve sektör deneyimli 100'ü aşkın personeli ile koşulsuz müşteri memnuniyeti esasını modern internet teknolojileri ile birleştirmiştir.
 

Dergilerde Yayınlanan Sigortam.net Haberleri ve Reklamları

 
 
"Türkiye’nin en geniş sigorta platformu Sigortam.net SMS yoluyla yapılan oylamada 12. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Sigortacılık kategorisinde “Halkın Favorisi” seçildi!
9 Nisan 2014 Çarsamba
   
"Allianz Sigorta’nın avantajlı trafik sigortası tekliflerini Sigortam.net’ten almak artık daha hızlı ve kolay! Türkiye’nin en geniş sigorta platformu Sigortam.net zorunlu trafik sigortası alanında en iyi teklifi almak isteyen araç sahiplerine bundan böyle Allianz Sigorta’nın avantajlı tekliflerini de sunacak.
1 Nisan 2014 Sali
   
"Çalışan sayısı ve hizmet kapsamı sürekli artış gösteren Sigortam.net, çalışan mutluluğuna yönelik Matruşka, Ben Olsam ve Atom Karınca İK programları ile başarılı çalışanlarını ödüllendiriyor.
12 Mart 2014 Çarsamba
   
"İkincisi düzenlenen ChemOrbis Türkiye Toplantısı’nın bu yılki Business Center Sponsoru Sigortam.net!
29 Eylül 2013 Pazar
 
 
 
"Sigortam.net müşterileri, Aralık ayı sonuna kadar elektronik sektörünün öncüsü Goldmaster’dan yapacakları alışverişlerinde geçerli indirim kuponu kazanıyor.
13 Eylül 2013 Cuma
   
"12 yıldır Türkiye’de sigorta karşılaştırma alanında hizmet veren Sigortam.net, yenilenen mobil sitesiyle müşterilerine kasko, trafik ve sağlık branşlarında en iyi teklifleri mobil sitesinden vermeye başladı.
16 Agustos 2013 Cuma
   
"Otomobil sigortalarında 12 yıldır en iyi teklifleri sunan Sigortam.net otobüs reklamlarıylayollarda! Sigortam.net otobüs reklamları ile kasko alırken dar seçeneklere sıkışan, en iyi fiyatları kaçıran araç sahiplerine sesleniyor.
29 Temmuz 2013 Pazartesi
   
"Sigortam.net, online sattığı sigorta ürünlerinin arasına Zurich Sigorta trafik sigortasını da ekledi.
15 Temmuz 2013 Pazartesi
 
 
 
"Trafik sigortası fiyatları son bir yılda gelen zamlarla birlikte büyük artış yaşadı. Trafik sigortası için üretilen toplam prim ilk defa kasko sigortası primlerini geçti.
24 Haziran 2013 Pazartesi
   
"Türkiye’nin ilk karşılaştırmalı sigorta satış şirketi Sigortam.net 1,5 milyondan fazla mutlu müşterisine hizmet verdi.
14 Mayis 2013 Sali
   
"Sigortam.net, 12 Yaş 12 Soru 12 Ödül kampanyası ile 8 Mayıs’tan itibaren 12 gün boyunca her gün Facebook sayfasından sorulacak sorularla ödül dağıtıyor.
13 Mayis 2013 Pazartesi
   
"Türkiye’nin ilk karşılaştırmalı sigorta satış şirketi Sigortam.net 12. yaşını kutluyor. İnternet sitesi ve 444 24 00 Sigorta Destek Hattı aracılığıyla sigorta karşılaştırma ve satış hizmetleri sunan Sigortam.net internet ve sigortacılık biraraya gelince akla gelen tek isim.
9 Mayis 2013 Persembe
 
 
 
"Türkiye’de sigorta karşılaştırma alanında 12 yıldır hizmet veren Sigortam.net, enerjisini yansıtan yeni logosuyla ve yenilenen internet sitesiyle yoluna tam gaz devam ediyor.
24 Nisan 2013 Çarsamba
   
"Yeni kasko sistemi öncesi fiyatların artacağına yönelik haberler, 1 Nisan'dan sonra tekrar gündeme gelmeye başladı. Yeni kasko sisteminin kasko fiyatlarını nasıl etkilediği merak konusu.
12 Nisan 2013 Cuma
   
"01 Nisan itibariyle kasko sigortalarında yeni bir dönem başladı. Sigortam.net bu yeni uygulama ile birlikte dikkat edilmesi gereken bazı konuların önemine dikkat çekti.
4 Nisan 2013 Persembe
   
"Sigortam.net müşterileri, Mart ayı sonuna kadar Türkiye’nin anne & bebek kategorisinde lider alışveriş sitesi unnado.com’dan yapacakları ilk alışverişlerinde geçerli ek %10 indirim hakkı kazanıyor.
13 Mart 2013 Çarsamba
 
 
 
"2013 model sıfır araçlar piyasaya çıktı. Sigortam.net uzmanları sıfır yaş araç alımında dikkat edilmesi gereken önemli noktalara dikkat çekti.
27 Subat 2013 Çarsamba
   
"Sigortam.net’ten kasko, trafik ve sağlık sigortası branşlarında poliçe satın alan herkes Eros Pırlanta’dan 100 TL hediye çeki kazanıyor. Ayrıca kampanyadan yararlanan her 100. kişiye 420 TL değerinde pırlanta kolye hediye ediliyor.
1 Subat 2013 Cuma
   
"Sigortam.net, Gaziantep’teki Bilal Saide Marufoğlu İlkokulu için kendi çalışanları arasında bir yardım kampanyası düzenledi. Tüm çalışanların katkılarıyla oluşturulan “kışlık yardım paketi” Gaziantep’in Nizip ilçesindeki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıldı.
21 Ocak 2013 Pazartesi
   
"2013’e sayılı günler kaldı. Yeni yılın gelişiyle beraber sigorta fiyatlarında da artış olması bekleniyor. Artacak fiyatlardan etkilenmek istemeyenler sigortasını yıl bitmeden yaptırmaya başladı.
18 Aralik 2012 Sali
 
 
 
"Sigortam.net, sağlık sigortalarında bir devrim olarak nitelendirilen tamamlayıcı sağlık sigortası satışlarına başladı. Mapfre Sigorta ve Medical Park işbirliği ile hazırlanan Fark Yok Sigortası, satışa başladığı gün Sigortam.net müşterilerine de sunulmaya başladı.
27 Kasim 2012 Sali
   
"Euromoney Seminars ve Reactions Dergisi işbirliği ile düzenlenen Türkiye Sigorta ve Reasürans Sektörü Konferansı'nda Sigortam.net internet sigortacılığının potansiyelini anlattı.
13 Kasim 2012 Sali
   
"Trafik kazalarında tarafların zararını en aza indirmek ve maddi kayıplarının hızlı bir şekilde telafi edilmesi için mutlaka yapılması gereken belli başlı konular Sigortam.net uzmanları tarafından hazırlandı.
2 Ekim 2012 Sali
   
"Sigortam.net, yeni eğitim öğretim yılı başlarken öğrencilerin okulda oldukları saatleri daha verimli geçirebilmeleri için beslenmenin önemine dikkat çekti!
18 Eylül 2012 Sali
 
 
 
"Sigortam.net, Hür Sigorta kasko sigortasını da online sattığı sigorta ürünleri arasına ekledi.
3 Eylül 2012 Pazartesi
   
"Sigortam.net ve TTNET’in 2 Nisan’da başlattığı, Sigortam.net’ten tüm TTNET’lilere özel kasko ve özel sağlık sigortalarında yüzde 20’ye varan indirim kampanyası uzatıldı. Son tarih 30 Eylül.
23 Agustos 2012 Persembe
   
"Kasko sigortası, bir kaza olması durumunda hatalı tarafın aracında oluşan hasarlarla ilgili masrafların karşılanması için isteğe bağlı olarak düzenlenen bir sigortadır. Peki daha ucuza kasko sigortası almanın 5 püf noktasını biliyor musunuz?
12 Temmuz 2012 Persembe
   
"8 Mayıs 2001’de www.sigortam.net sitesi üzerinden yayına başlayan Türkiye’nin ilk online sigorta şirketi Sigortam.net, 11.yaşını 150 kişiye ulaşan genç ekibi ile kutladı.
25 Mayis 2012 Cuma
 
 
 
"Şimdi bütün Sigortam.net müşterileri, Ziebart’tan yapacakları alışverişlerde geçerli 100 TL indirimle araç bakımlarını sağlayacak.
15 Mayis 2012 Sali
   
"Sigortam.Net'ten TTNET'lilere Özel Kasko ve Sağlık Sigortalarında Yüzde 20'ye Varan İndirim.
17 Nisan 2012 Sali
   
"11 yıldır farklı branşlarda sigorta karşılaştırması ve satışı yapan Sigortam.net, müşterilerine sunduğu karşılaştırma seçeneklerini genişletmeye devam ediyor.
9 Nisan 2012 Pazartesi
   
"11 yıldır sigorta karşılaştırması ve satışı yapan Sigortam.net, müşterilerine sunduğu karşılaştırma seçeneklerini genişletmeye devam ediyor.
28 Mart 2012 Çarsamba
 
 
 
"Sigortam.net ile Çiçeksepeti ve Frutation markalarının Dünya Kadınlar Günü'ne özel işbirliği ile Sigortam.net müşterileri 8 Mart-30 Mart tarihleri arasında...
9 Mart 2012 Cuma
   
"Galatasaray, Trabzonspor, Bursaspor ve Denizlispor taraftarları kasko sigortalarını Sigortam.net'ten takımlarının logoları ile satın alırken, aynı zamanda takımlarını da destekleme fırsatı buluyor.
17 Subat 2012 Cuma
   
"Sigortam.net ve Eros Pırlanta'nın 24 Ocak'ta başlattığı kampanya ile Sigortam.net'ten kasko, trafik ve sağlık sigortası branşlarında poliçe satın alan herkes Eros Pırlanta'dan 100 TL hediye çeki kazanıyor.
27 Ocak 2012 Cuma
   
"Aracınızı hem trafikteki risklerden hem de çevresel risklerden korumak için zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortası yaptırmalısınız. Trafik sigortası yasal olarak zorunlu olduğundan mutlaka yaptırılmalı ve trafik sigortası olmadan trafiğe çıkılmamalıdır.
3 Agustos 2011 Çarsamba
 
 
 
"Herhangi bir hastalık geçirmeden önce yaptıracağınız sağlık sigortası hem bütçenizi daha az zorlayacak hem de herhangi bir hastalık geçirme durumunuzda bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.
29 Haziran 2011 Çarsamba
   
"Sigorta fiyatları, sigorta yapılan branşa, sigortalatmak istenen kişiye, kuruma ya da ürüne göre değişkenlik gösterir.
20 Haziran 2011 Pazartesi
   
"2001 yılında Türkiye'yi online sigortacılık ile tanıştıran Sigortam.net, yıllar içinde yükselen hizmet kalitesi ve ürün seçenekleri ile Türkiye'de "internetten sigorta" denildiğinde akla gelen tek adres.
13 Mayis 2011 Cuma
   
"Sigortam.net 2010 yılını arabasını sevenlere özel bir proje ile kapatıyor. Arabasını sevenler anlatıyor, paylaşıyor, arabasına özel ödüllerin sahibi oluyor.
28 Aralik 2010 Sali
 
 
 
"Aracın kasko sigortasını yaptırmak için ön araştırma yapmak, doğru teminatlarla en ucuz sigorta bilgisine ulaşmak günümüz yoğun temposunda araç sahipleri için zaman alan ve yanlış yönlendirmeye açık bir süreçtir.
24 Aralik 2010 Cuma
   
"Alternatif satış kanallarına bir yenisini ekleyen Zurich Sigorta, artık Sigortam.net üzerinden "Benim Arabam" kasko sigortasını müşterilerine sunuyor.
20 Ekim 2010 Çarsamba
   
"Sigortam.net'in bünyesinde bulunduğu İlab Holding, İlk Teleskobum projesini ilk destekleyen şirket oldu. Proje, amatör teleskop yapımı ve gök bilimine olan ilgiyi yaygınlaştırmayı amaçlıyor.
20 Ekim 2010 Çarsamba
   
"Sigortam.net, kasko ve zorunlu trafik sigortası teklif karşılaştırma ile poliçe alımı adımlarını kullanıcılarının daha kolay işlem yapabilmelerini sağlamak için yeniledi.
19 Agustos 2010 Persembe
 
 
 
"Kaza anında yapmanız gerekenleri bilmeniz hem sıkıntı yaşamamanız hem de hasarınızı eksiksiz ve zamanında almanızı sağlar.
17 Agustos 2010 Sali
   
"Sigortam.net'in yeni web sitesi hizmet verdiği tüm bireysel sigorta branşlarında zengin içeriği ile hem sigorta yaptırmak isteyenlerin, hem de sigorta hakkında yeterli bilgi bulamayanların en önemli bilgi kaynağı olacak.
16 Agustos 2010 Pazartesi
   
"Sigortam.net'in pazarlama, iş geliştirme ve CRM'den sorumlu genel müdür yardımcılığına Sevil Mert getirildi.
16 Agustos 2010 Pazartesi
   
"Türkiye'nin ilk ve tek online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri sitesi Sigortam.net 9 yaşını doldurdu. 9. Kuruluş yıl dönümü tüm Sigortam.net çalışanlarının katılımıyla düzenlenen bir parti ile kutlandı.
18 Haziran 2010 Cuma
 
 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017