Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Sometime - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Sometime

Sometime Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Sometime adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Sometime Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Sometime

Şehir Yaşam Dergisi

Gökyüzü Yayıncılık’a bağlı, Mayıs 2012’de okurlarıyla buluşan SOMETİME, hem Türk magazin-cemiyet-iş-moda-sanat hayatının, hem de dünya yıldızlarının merak edilen yaşamları ile ilgili haberleri konu almaktadır. SOMETİME, içeriğindeki kalitesi ve yayın ilkelerinden ödün vermeden, dergiciliğe yeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir.

SOMETİME, başta İzmir olmak üzere, Ege Bölgesi, Çeşme, Bodrum gibi kıyı şeridi ile İstanbul’daki satış ve dağıtım kanalları ile okuyucusuna ulaşmaktadır. Dergimiz, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek bir okur grubuna sahiptir. Keyifleri olan, kendine vakit ayıran, trendleri takip eden ve yaşam kültürüne sahip okuyucusu ile 15 günde bir Cuma günleri Turkuvaz Dağıtım aracılığıyla, bayiler, D&R, Remzi, İletişim gibi kitabevleri ile zincir marketlerdeki dergi raflarında bulunmaktadır. Satış ağı dışında, lüks otel lobileri, restaurant ve mekanların dergi standlarında da yer almaktadır. Ayrıca SOMETİME, www.digimecmua.com aracılığıyla ile ücretsiz olarak da okunabilmektedir.

  • Arşiv Sayısı : 10
  • Son Sayı : 28 Eylül 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 15 Günlük

Sometime Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017