Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Sosyal Medya Kulübü - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > Sosyal Medya Kulübü

Sosyal Medya Kulübü Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Sosyal Medya Kulübü adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Sosyal Medya Kulübü Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Sosyal Medya Kulübü

Teknoloji Bilişim Dergisi

Sosyal Medya Kulübü; Türkiye ve global anlamda sosyal medya haberlerinin nabzını tutan, eğitim, etkinlik, sinema, müzik, kültür - sanat ve diğer pek çok alandaki anlık gelişmeleri, güncel haberleri Dünya ile aynı anda sizlerle paylaşan bir gençlik platformudur.

Sosyal Medya Kulübü web sitesi, konusunda uzman yazarlarımızın bilgi ve tecrübeleriyle, yayın hayatına başladığı günden bugüne kadar, ülke sıralamasında her zaman ilk 5 sırada kendine yer edinmeyi başarmıştır. Bu başarısını, Mart 2014’de basılı mecraya da taşıma kararı alan Sosyal Medya Kulübü Dijital Pazarlama ve İletişim Dergisi artık her ay yeni sayısıyla yayın hayatına devam edecek.

#SMKDERGİ hashtag’i ile her türlü yorum, öneri ve fikirlerinizi paylaşmanız bu gelişimin sürdürülebilmesi için çok önemli. Sizlerden gelen bu yorumlarla, bir sonraki SMK dergi, daha faydalı olarak, istediğiniz konu ve içeriklerle optimize edilmiş olacak.

Ayrıca Sosyal Medya Kulübü TV Programı her Cumartesi saat 13:15'de Dijital Medya ve Pazarlama Uzmanı Furkan Lüleci'nin moderatörlüğünde karasal yayınla Kanal t aracılığıyla evlerinize konuk oluyor. Bunun yanı sıra, 'sosyalmedyakulubu.com.tr' web sitesi üzerinden de canlı olarak izlenme imkanı sunuluyor.
Son yıllarda yeni medyanın kazandığı yüksek ivmeyle birlikte dijital medya her geçen gün yeni bir ivme kazanıyor. Geliştirilen mobil uygulamalardan, hayatı kolaylaştıran sosyal medya projelerine kadar dijital çağ hayatın her alanında. Bu bağlamda Sosyal Medya Kulübü geleneksel medyayla dijital medyanın güçlerini birleştiriyor. Değişim geleneksel medyayla başladı, dijital medyayla yoluna devam ediyor.

Son olarak da artık, www.sosyalmedyakulubu.com.tr ‘da dünyanın en önemli gelişmelerini takip ederken, SMK Radyo sayfası üzerinden birbirinden zengin içerikli müzik listeleri sayesinde de keyifli dakikalar geçireceksiniz.

SMK Web Sitesi, SMK Dergi ve SMK TV sonrasında yayın hayatına radyo serüveniyle de ortak olan Sosyal Medya Kulübü Radyo, sizler için en doğru adres olacak…

@SMKRadyo #Twitter hesabı üzerinden bizlere her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi bildirebilirsiniz. Nice başarı serüvenlerine ortak olabilme temennisiyle!

  • Arşiv Sayısı : 13
  • Son Sayı : Nisan 2015
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Sosyal Medya Kulübü Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017