Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
SVB Çelik Kataforez Yüzey Kaplama - Çelik Metal Sanayi Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > SVB Çelik Kataforez Yüzey Kaplama

SVB Çelik Kataforez Yüzey Kaplama


SVB Çelik Kataforez Yüzey Kaplama, elektrostatik toz boya yapmak amacyla 2006 yılında Nilüfer Ticaret Merkezi'nde kurulmuştur.

SVB, hedef ve politikaları doğrultusunda, otomotiv sektöründeki tecrübe, bilgi birikimi ve deneyimiyle Mayıs 2008’de SVB Çelik Kataforez Yüzey Kaplama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ni kurmuştur.

Firmamız Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi'nde 2000 m² kapalı alanda hizmet göstermektedir. Lazerli otomasyona sahip en son teknolijik TOFAŞ onaylı kataforez kaplama hattımız vardır.

Referanslarımızdan bazıları; TOFAŞ, RENAULT, FORD, TOYOTA, Beyçelik-Gestamp, Emarc-Çelik, Ermetal, Hüner Kriko, Üçler Kelepçe, Yarış Oto, AKP Otomotiv gibi sektörünün önde gelen firmalarıdır.

Firmamızda gelişen teknoloji ve müşteri istekleri doğrultusunda üretim çeşitliliğimiz kaplama bazında geliştirilecektir.
 
 
"Dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen otomotiv firmalarına kaplama alanında hizmet veren SVB Çelik Kataforez, kaplama çeşitliliğine yaş boya hattını da devreye sokarak yatırımlarına devam ediyor.
20 Eylül 2010 Pazartesi
 
 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017