Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Teknotaş - Taş Mermer Yapı Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Teknotaş

Teknotaş Mermer ve Granit


Modern, klasik tüm yapıların vazgeçilmez dekoru haline gelen ve her geçen gün yapılardaki kullanım alanını genişleten granit ve mermer ile döşeme, duvar, kaplama imalat ve montaj işlerinde hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız, her biri konusunda deneyimli, mühendis, mimar ve usta kadrosuyla, yapı sektörüne hizmet vermektedir.

Kurulduğu ilk günden bugüne adındaki teknoloji kelimesine yaraşır bir şekilde makineleşmiş, taşla teknolojiyi buluşturmuş,kalite ve zamanında iş teslimini prensip edinmiştir.

Geçen süre içerisinde bilgisayar destekli tasarımlarıyla, birçok yurt içi ve yurt dışı projeye imza atan firmamız, bitirdiği tüm işlerden övgü ve teşekkür almış, referans listesini hızla geliştirmiştir.

Başka hiçbir yerde bulamadığınız veya yaptıramadığınız bir tasarımınız varsa, yolunuzun bizimle kesişmesi sorununuzu çözmeye yeter, çünkü biz makine ve el işçiliğini birleştirerek TAŞA HAYAT VERDİK…

 

Dergilerde Yayınlanan Teknotaş Haberleri ve Reklamları

 
 
"2011 yılına hızlı başlayan TEKNOTAŞ Mermer & Granit ardı ardına iddialı projelere imza atmaya devam ediyor.
22 Nisan 2011 Cuma
   
"Teknotaş, 32 katılımcı firma arasından Bursa Hilton-Hampton by Hilton projesinin doğal taş işleri ihalesine katılmaya hak kazanan 6 firmadan birisi olmayı başardı.
11 Ocak 2011 Sali
 
 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017