Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Tenis Dünyası - Spor Dergisi
Ana Sayfa > Tenis Dünyası

Tenis Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Tenis Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Tenis Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Tenis Dünyası

Spor Dergisi

Umudumuzu kaybetmeden…

Yeni yıl bir umut. Umut insanı sabah yataktan kaldırabilen tek şey. Umutsuz yaşam olmuyor. Yeni yıl da gerekli. Umudu taşıdığı sürece…

Umudumuz olmazsa, yeni yıl “yeni” değil, “yine bir yıl” olur!” yazmış” bloğunda bir yazar…

İçinden geçtiğimiz günlerde belki de en fazla ihtiyacımız şey ‘umut’. İyiye, güzele ve başarıya olan umudumuzu kaybetmeden yaşamak için belki daha fazla çaba harcamak gerekiyor. ‘Yaşam sevincimizi’ diri tutmak için bunu yapmak zorundayız.

Tenis özelinde baktığımızda umutlu olmak için herşeye sahibiz. 2016 yılında tarihi başarılar yaşayan Türk tenisi yeni sezona bu özgüvenle giriyor. Özellikle Çağla Büyükakçay ve İpek Soylu’nun elde ettiği başarılar yeni nesle yeni ufuklar açtı. Ekim ayında dört yıllığına göreve gelen Cengiz Durmuş başkanlığındaki Türkiye Tenis Federasyonu’nun yeni hamleler için hem zamanı hem de kredisi mevcut. Özellikle senyör tenisindeki düzenlemelerin camiadaki memnuniyetsizliği en aza indirgemesini umuyoruz.

Elinizde tuttuğunuz 83. sayıyla yeniden aylık periyoda dönüyoruz. Gerek Türkiye gerekse dünya tenis takvimindeki yoğunluk bizi bir anlamda bu düzenlemeye mecbur bıraktı. Bundan böyle her ay başında daha güncel içerikle karşınızda olacağız.

Yeni sayımızda yine tenisle ilgili her kesimin ilgisini çekebilecek farklı konulara yer verdik. Paul Fein’den Bekir Emre’ye, Şevket Furkan Erbay’dan Emre Yazıcıol’a, Cem Tınaz’dan Onur Akmeriç’e farklı yelpazedeki yazarlarımızın makale ve incelemelerini ilgiyle okuyacaksınız. Dünyada ve Türkiye’de 2016 yılının gelişmelerini de her yıl olduğu gibi yine özetlemeye çalıştık.

Yayın Koordinatörümüz Ali Katipoğlu yılın ilk Grand Slam turnuvası Avustralya Açık’ı Melbourne’de izleyecek. Katipoğlu’nun günlük değerlendirmelerini www.tenisdunyasi.net adresinden takip edebilirsiniz. Ali Katipoğlu’nun ayrıntılı turnuva analizi ve söyleşilerini de gelecek sayıda yayınlamayı umuyoruz.

Bir kez daha yeni yılınızı kutluyor, tenis ve umut dolu bir 2017 diliyorum.

Bülent Gürkan

  • Arşiv Sayısı : 73
  • Son Sayı : Ocak 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Tenis Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017