Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Tenis Dünyası - Spor Dergisi
Ana Sayfa > Tenis Dünyası

Tenis Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Tenis Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Tenis Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Tenis Dünyası

Spor Dergisi

Tam zamanı…

Yazarımız Mert Ertunga, ilerleyen sayfalarda okuyacağınız ‘Grigor Dimitrov ve tenisçi kimliği’ başlıklı yazısında Bulgar oyuncu için, “Dimitrov’un zor dönemlerde kariyerinin akışını değiştirebilecek kararlar almayı göze aldığını ve başarı için gereken fedakârlıkları yapmaya hazır olduğunun altını çizip kendisine şapkayı çıkartalım. Bu seviyede bir oyuncunun tenisçi kimliğini anlayabilmesi ve onu geliştirmeye kendisini adaması, profesyonellik anlayışını ne kadar iyi kavradığını gösterir” ifadelerini kullanıyor.

2017 sezonunu takip edenler Ertunga’ya mutlaka hak verecektir. Brisbane’de şampiyonluğun ardından yılın ilk Grand Slam’i Avustralya Açık’taki performansı ve tabii ki yarı finalde Rafael Nadal’a karşı oynadığı beş setlik epik maç Dimitrov’u ATP’nin yükselen yıldızlarından biri haline getirdi. Şubat ayının başında Garanti Koza Sofya Açık’ta kendi seyircisi önünde kazandığı kupa yetenekli oyuncunun özgüvenini daha da pekiştirdi. ATP Turu’nun en keyif veren oyunlarından birine sahip Dimitrov’un zirveye yolculuğu başladı gibi gözüküyor. Biz de bu sayımızın kapağını Bulgaristan’da yavaş yavaş ‘yeni spor kahramanı’ olmaya başlayan oyuncuya ayırdık. Emre Yazıcıol, Garanti Koza Sofya Açık finalinde izlediği Dimitrov hakkında izlenimlerini kaleme aldı.

Anastasia Pavlyuchenkova söyleşisinden 100 yıllık tenis kulüplerine, Indian- Wells-Miami rekabetinden fileden seken toplara karşı önerilere kadar farklı yelpazedeki konularla yine karşınızdayız. Ömer Sevil, Toni Nadal’ın 2018’deki olası ayrılığının Rafael Nadal’ı nasıl etkileyeceğini yorumladı. Davis Kupası’ndaki format tartışmasını da Baran Güven’in kaleminden okuyabilirsiniz. Sürekli yazarlarımızdan Beytullah Aldemir sık sık uğradığı Balıkesir Afrodit Tenis Kulübü’ndeki güzellikleri yazıya döktü.

Türkiye’de tenis kültürünü yerleştirmek, tenis literatürünü geliştirmek için 11 yıldır çizgimizden ödün vermeden çaba harcıyoruz. Bu yolda bize destek olan dostlarımıza ve okurlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Bol tenisli günler…

Bülent Gürkan

  • Arşiv Sayısı : 75
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Tenis Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017